
Джерело безперебійного живлення APC BR900MI Back-UPS Pro 900VA/540W, LCD, USB, 6xC13
13 655 ₴
- Немає в наявності
- Код: ERBR900MI
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Джерело безперебійного живлення Back UPS Pro BR 900VA з LCD-дисплеєм - надійний пристрій для забезпечення стабільності роботи вашого обладнання. З потужністю 900 ВА воно гарантує ефективний захист від відключень електропостачання. Першокласне акумуляторне резервування та захист електроживлення для якісної домашньої електроніки та комп'ютерів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Tемпература експлуатації | 0-40°C |
| Ємність батареї | 128 |
| Інтерфейси управління | USB |
| Вага | 7 |
| Вид | ДБЖ комп\'ютерні та побутові |
| Вихід | IEC-320-C13 |
| Вхідна частота, Гц | 50-60 |
| Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Дисплей | 1 |
| Додатково | з автоматичним регулюванням напруги (AVR) |
| Діапазон вхідної напруги | 176-294 В |
| Ефективна вихідна потужність | 540 |
| Захист | захист від короткого замикання/захист від перевантажень/захист лінії передачі даних/звукова сигналізація |
| Комплектація | інструкція користувача/USB кабель |
| Макс. вихідна потужність | 900 |
| Запобіжник | Автоматичний |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 190 x 91 x 310 |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | IEC-320-C13 |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Рівень шуму | 45 |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Холодний старт | 1 |
| Колір | Чорний |
| Час перемикання на батарею | 10 |
| Час повної зарядки | 720 |
| Час роботи за повного навантаження | 2.5 |
| Час роботи при половинному навантаженні | 11.4 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 655 ₴





