
Джерело безперебійного живлення APC BR650MI Back-UPS Pro 650VA/390W, LCD, USB, 6xC13
9 830 ₴
- Немає в наявності
- Код: ERBR650MI
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Джерело безперебійного живлення APC Back UPS Pro BR 650VA, LCD. Розетки з живленням від акумулятора і розетки тільки із захистом від небезпечних сплесків енергії в електромережі. Резервування енергоємності і часу автономної роботи для обладнання, з яким потрібно безперебійне живлення від батарей, з одночасним забезпеченням тільки захисту від сплесків напруги для менш важливого обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Tемпература експлуатації | 0-40°C |
| Ємність батареї | 75 |
| Інтерфейси управління | USB |
| Вага | 6.4 |
| Вид | ДБЖ комп\'ютерні та побутові |
| Вихід | IEC-320-C13 |
| Вхід | IEC-320-C14 |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Вхідна частота, Гц | 50-60 |
| Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Дисплей | 1 |
| Додатково | з автоматичним регулюванням напруги (AVR)/автоматичний тест батареї/сповіщення про відмову акумулятора/інтелектуальне керування акумуляторами/звуковий сигнал/запуск під час відсутності напруги в мережі |
| Діапазон вхідної напруги | 176-294 В |
| Ефективна вихідна потужність | 390 |
| Захист | захист від короткого замикання/захист від перевантажень/фільтрація перешкод/захист лінії передачі даних/звукова сигналізація |
| Макс. вихідна потужність | 650 |
| Запобіжник | Автоматичний |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 190 x 91 x 310 |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | IEC-320-C13 |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Рівень шуму | 45 |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Холодний старт | 1 |
| Колір | Чорний |
| Час перемикання на батарею | 10 |
| Час повної зарядки | 720 |
| Час роботи за повного навантаження | 2.7 |
| Час роботи при половинному навантаженні | 10 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 830 ₴





