
Джерело безперебійного живлення APC BR1600MI Back-UPS Pro 1600VA/960W, LCD, USB, 6+2 C13
24 068 ₴
- Готово до відправки
- Код: ERBR1600MI
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високопродуктивні ДБЖ для комп'ютерів та електроніки з чудовим захистом електроживлення. Періодична самодіагностика батарей дозволяє своєчасно виявити батарею, що підлягає заміні. Завчасне інформування про відмову батарей, що наближається, дозволяє своєчасно виконувати профілактичне обслуговування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Tемпература експлуатації | 0-40°C |
| Імпульсний захист | 509 Дж |
| Інтерфейс | Rj45 /RG11 |
| Інтерфейси управління | USB |
| Вага | 10.9 |
| Вид | ДБЖ комп\'ютерні та побутові |
| Вихід | IEC-320-C13 |
| Вхід | IEC-320-C14 |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Вхідна частота, Гц | 50-60 |
| Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Дисплей | 1 |
| Додатково | з автоматичним регулюванням напруги (AVR) |
| Діапазон вхідної напруги | 176-294 В |
| Ефективна вихідна потужність | 960 |
| Захист | захист від короткого замикання/захист від перевантажень/фільтрація перешкод/захист лінії передачі даних/звукова сигналізація |
| Макс. вихідна потужність | 1600 |
| Запобіжник | Автоматичний |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 250 x 100 x 382 |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | IEC-320-C13 |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Рівень шуму | 45 |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Холодний старт | 1 |
| Колір | Чорний |
| Час перемикання на батарею | 10 |
| Час повної зарядки | 960 |
| Час роботи за повного навантаження | 2.6 |
| Час роботи при половинному навантаженні | 10.4 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 068 ₴





