
Джерело безперебійного живлення APC BV800I-GR Easy UPS 800VA/480W, 4xSchuko
5 686 ₴
- Готово до відправки
- Код: ERBV800I-GR
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ДБЖ APC EASY UPS BV 800 ВА, автоматичне регулювання напруги, розетка Schuko, 230 В. ДБЖ оптимального значення з резервним акумуляторним живленням та захистом від навантаження для електроніки та комп'ютерів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Tемпература експлуатації | 0-40°C |
| Вага | 5.3 |
| Вид | ДБЖ комп\'ютерні та побутові |
| Вихід | CEE 7 \"Schuko\" |
| Вхід | CEE 7/7P \"Schuko\" |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Вхідна частота, Гц | 50-60 |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Дисплей | 1 |
| Довжина кабелю, м | 1.52 |
| Додатково | з автоматичним регулюванням напруги (AVR)/зручні кріплення для встановлення на стіні/сповіщення про відмову акумулятора/інтелектуальне керування акумуляторами/звуковий сигнал/запуск під час відсутності напруги в мережі |
| Діапазон вхідної напруги | 170-280В |
| Ефективна вихідна потужність | 450 |
| Захист | розетки з акумуляторним живленням і захистом від сплесків напруги |
| Кількість шнурів живлення, шт | 1 |
| Макс. вихідна потужність | 800 |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 92 x 160 x 305 |
| Тип батареї | свинцево-кислотна |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Колір | Чорний |
| Час перемикання на батарею | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 686 ₴


