
Джерело безперебійного живлення APC SRT3000RMXLI Smart-UPS Online 3000VA/2700W, RM 2U, LCD, USB, RS232, 8xC13, 2xC19
222 402 ₴
- Немає в наявності
- Код: ERSRT3000RMXLI
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Цей продукт є частиною лінійки Smart-UPS On-Line, яка забезпечує високий рівень захисту завдяки технології подвійного перетворення. Це ДБЖ потужністю 3000 ВА/2700 Вт із чистою синусоїдою забезпечує масштабований час роботи при мінімізації обслуговування. ДБЖ для встановлення в стійку має можливість встановлення додаткової плати мережевого керування в SmartSlot для мережевого моніторингу та керування ДБЖ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпульсний захист | 340Дж |
| Інтерфейси управління | USB/SmartSlot/RJ45 |
| Байпас (включення безпосередньо) | ручний/автоматичний |
| Вага | 31.3 |
| Вид | ДБЖ серверів і мережевого обладнання |
| Висота ( unit ) | 2U |
| Вихід | IEC-320-C13/IEC 320 C19/IEC Jumpers |
| Вхід | IEC320 C20 |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Вхідна частота, Гц | 40-70 |
| Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Гаряча заміна акумулятора | 1 |
| Діапазон вхідної напруги | 100-275 В |
| Ефективна вихідна потужність | 2700 |
| Макс. вихідна потужність | 3000 |
| Підключення зовнішнього акумулятора | 1 |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 85 х 432 х 635 |
| Тип монтажу | монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип пристрою | безперервної дії (online) |
| Рівень шуму | 55 |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Холодний старт | 1 |
| Колір | Чорний |
| Час повної зарядки | 180 |
| Час роботи за повного навантаження | 4 |
| Час роботи при половинному навантаженні | 11.8мин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222 402 ₴





