Джерело безперебійного живлення Eaton Ellipse ECO, 1600VA/1000W, USB, 8xSchuko
16 608 ₴
- Немає в наявності
- Код: EREL1600USBDIN
Джерело безперебійного живлення Eaton Ellipse ECO, 1600VA/1000W, USB, 8xSchukoНемає в наявності
16 608 ₴
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Джерело безперебійного живлення Eaton Ellipse ECO 1600VA — це надійний UPS типу Off-line для захисту комп'ютерів, NAS, маршрутизаторів та телекомунікаційного обладнання. Забезпечує 1000 Вт потужності, має 8 розеток Schuko (4 з батарейним живленням, 4 з фільтром), USB-інтерфейс, а також захист ліній Ethernet/ADSL/телефон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлено батарей | 2 |
| Tемпература експлуатації | 0-40°C |
| Інтерфейси управління | USB |
| Вага | 7.8 |
| Вид | ДБЖ комп\'ютерні та побутові |
| Висота ( unit ) | 2U |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Вхідна частота, Гц | 50-60 |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Діапазон вхідної напруги | 161-284В |
| Ефективна вихідна потужність | 1000 |
| Захист | захист від короткого замикання/фільтрація перешкод/захист лінії передачі даних/звукова сигналізація |
| Макс. вихідна потужність | 1600 |
| Запобіжник | Автоматичний |
| Роз'ємів без резерву | 4 |
| Роз'ємів з резервом | 4 |
| Розеток без резерву | 4 |
| Розеток з резервом | 4 |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 305x81x312 |
| Тип батареї | свинцево-кислотна (SLA) |
| Тип монтажу | монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип пристрою | резервний (Back-UP) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Холодний старт | 1 |
| Колір | Чорний |
| Час роботи при половинному навантаженні | 10.5 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 608 ₴


