
Мікрофон геймінговий HyperX 4P5E2AA DuoCast, Omni/Bi, USB-A, 2м, NGenuity, RGB, чорний
5 169 ₴
- Немає в наявності
- Код: ER4P5E2AA
Мікрофон HyperX DuoCast RGB, Black 4P5E2AA.
Настроювана кругова RGB-підсвічування
Кругова RGB-підсвічування з 2 зонами, що настроюються, Надає Duocast яскравий Стиль. Це рішення цілком підходить і для роботи.
Запис у форматі високої роздільної здатності 24 біта/96 кГц
Запис з низьким рівнем шуму забезпечується завдяки високій бітовій глибині та частоті дискретизації DuoCast.
Компактний амортизуючий підвіс
Форма та функціональність: Елегантна, мінімалістична конструкція оснащена амортизуючим підвісом, який допомагає знизити шуми та вібрацію.
Сенсорний датчик вимикання мікрофона та регулювання посилення
Зручна функція вимикання мікрофона одним дотиком і проста у використанні ручка регулювання посилення дозволяють повністю контролювати звук трансляції.
Дві полярні діаграми спрямованості
Мікрофон DuoCast має дві полярні діаграми спрямованості: кардіоїдну та всеспрямовану. Перемикання з однієї на іншу здійснюється натисканням однієї кнопки.
Налаштування за допомогою програмного забезпечення HyperX NGENUITY
Колір і режим Підсвічування RGB можна легко налаштувати за ДОПОМОГОЮ HyperX NGENUITY.
Вихідний роз'єм, монтажний адаптер і вбудований поп-фільтр
Контролюйте мікрофон, використовуючи гніздо для навушників. Завдяки адаптеру для встановлення та вбудованому поп-фільтру, що входить до комплекту, мікрофон DuoCast готовий до більшості можливих варіантів використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HyperX |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бітрейт | 24 бит |
| Вага | 503 |
| Габарити | 119x95x202 |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Довжина шнура | 2 м |
| Додаткові характеристики | Перемикання спрямованості/Підтримка Plug\'N\'Play |
| Комплектація | мікрофон |
| Максимальна сприймається частота | 20000 Гц |
| Максимальна частота семплування | 96 |
| Максимальний опір | 32 Ом |
| Мінімальна сприймається частота | 20 Гц |
| Мінімальна частота семплування | 44.1 |
| Особливості | сенсорний датчик вимкнення мікрофона зі світлодіодною індикацією/RGB |
| Живлення | 5 В, 200 мА |
| Призначення | Для ПК/Для PS4/Для PS5/для студія |
| Роз'єм | 3.5 мм/USB-C |
| Розмір мікрофонного модуля | 3.5 мм |
| Системні вимоги | Mac OS/PS4/PS5 |
| Спрямованість | кардіоїда/всеспрямований |
| Співвідношення сигнал-шум | 100 |
| Тип перетворювача | Конденсаторний |
| Частота дискретизації | 48 кГц/44,1 кГц/96 кГц |
| Частотна характеристика | 20-20 000 Гц |
| Чутливість | -6 дБ |
| Шум | -70 дБ |
- Ціна: 5 169 ₴











