
Колонки 2.0 REAL-EL S-410 black (12 Вт, Bluetooth, підсвічування)
1 869 ₴
- Готово до відправки
- Код: EL121200016
Акустична система REAL-EL S-410 — стиль та якісне звучання!
REAL-EL S-410 забезпечує чисте, насичене та потужне звучання завдяки корпусу з дерева (MDF), що підсилює акустичні властивості. Вона підтримує безпровідне підключення по Bluetooth, а також має провідний роз'єм 3.5 мм, забезпечуючи універсальність у використанні. Додатково передбачений роз’єм для навушників, який автоматично перемикає режим відтворення.
Для ще глибшого та більш насиченого звучання, система оснащена регулятором низьких частот, який дозволяє налаштувати баси за власним смаком.
RGB підсвічування додає особливого настрою завдяки динамічному режиму та налаштуванням статичних кольорів. Лакована передня панель та яскраві кольори підсвічування роблять REAL-EL S-410 стильним елементом будь-якого інтер’єру.
Обирайте REAL-EL S-410, щоб насолоджуватися сучасним дизайном та вражаючим звучанням!
- Безпровідна передача сигналу по Bluetooth
- Провідне підключення 3.5 мм
- Роз’єм для підключення навушників
- Динамічне/статичне RGB підсвічування
- Матеріал корпусу- дерево (MDF)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,2 кг. |
| Вихідна потужність | 12 (2 × 6) |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Магнітне екранування | Да |
| Максимальна потужність (Вт) | UPC |
| Матеріал корпусу | Дерево, МДФ |
| Напруга живлення | ~ 230/50 В/Гц |
| Носії музики | Немає |
| Пульт ДУ | Немає |
| Радіоприймач | Немає |
| Розмір | 110 × 180 × 105 |
| Розміри динаміків, мм | Ø 76 |
| Система | Колонки 2.0 |
| Тип харчування | ~ 230/50 V/Hz |
| Типи входів | Bluetooth / mini-jack Ø 3.5 mm |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон, Гц | 90 - 20 000 |
- Ціна: 1 869 ₴











