
Колонки REAL-EL S-55 black (6Вт, USB, підсвічування)
483 ₴
- Готово до відправки
- Код: EL121100014
Мультимедійна USB акустична система REAL-EL S-55 – ідеальне рішення для озвучування вашого комп’ютера чи ноутбука. Завдяки високоякісним динамікам, вона забезпечує чистий і насичений звук, дозволяючи насолоджуватися музикою, фільмами та іграми.
Головною особливістю REAL-EL S-55 є яскраве RGB підсвічування, яке додає стилю та створює незабутню атмосферу під час прослуховування. Регулювання рівня гучності зручно розташоване на кабелі, що дозволяє швидко налаштувати звук під ваші потреби.
Компактний дизайн дозволяє легко переносити систему та використовувати її де завгодно. Живлення через USB дає можливість підключати її не тільки до комп’ютера чи ноутбука, але й до павербанку або зарядного USB пристрою. Джерелом звуку може також бути ваш телефон або планшет, що робить систему надзвичайно зручною та універсальною у використанні.
Насолоджуйтесь кожною нотою з мультимедійною акустичною системою REAL-EL S-55.
Особливості:
- USB-живлення
- RGB підсвічування
- Високоякісні динаміки
- Регулювання рівня гучності на кабелі
- Сумісність з ноутбуками, мобільними пристроями та іншими джерелами звуку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 370 г. |
| Вихідна потужність | 6 (2 × 3) |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Довжина кабелю, м | - |
| Інтерфейс підключення | mini-jack Ø 3.5 mm |
| Магнітне екранування | Да |
| Максимальна потужність (Вт) | 6 |
| Матеріал корпусу | Пластик-ABS |
| Напруга живлення | 5 Вольт USB |
| Носії музики | Немає |
| Пульт ДУ | Немає |
| Радіоприймач | Немає |
| Розмір | 76 х 67 х 85 |
| Розмір упаковки | - |
| Розміри динаміків, мм | 2 × Ø 50 mm |
| Система | Колонки 2.0 |
| Тип харчування | USB / DC 5V |
| Типи входів | Аналоговий jack 3.5 |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон, Гц | 120 – 19 000 |
- Ціна: 483 ₴











