
Колонка REAL-EL X-717 Black (8Вт, Bluetooth, USB, AUX, RGB, TWS, Type C, 1500мА*год)
1 209 ₴
- Готово до відправки
- Код: EL121600021
Портативна акустична система REAL-EL X-717: Компактно, Яскраво, Потужно!
З акустичною системою REAL-EL X-717 кожен момент наповниться музикою й світлом.
Підключайся через Bluetooth з підтримкою сучасних розширених профілів та TWS, USB або AUX і насолоджуйся чистим та насиченим звуком.
Відчуй потужний звук і яскраві кольори завдяки трьом режимам RGB підсвічування, включаючи динамічний режим, який створює неповторну атмосферу.
Пасивні випромінювачі додають насичених низьких частот, що робить звучання ще більш глибоким і об'ємним.
Вбудований мікрофон дозволяє легко керувати телефонними дзвінками та голосовим помічником.
Компактні розміри та легка вага дозволяють брати систему з собою куди завгодно.
REAL-EL X-717 – твій ідеальний безкомпромісний музичний компаньйон, який завжди поруч.
- Портативна Bluetooth акустика формату 2.0
- Оптимізовано керування голосовим помічником
- Мікрофон для телефонних дзвінків
- Три режими RGB підсвічування
- Bluetooth A2DP з TWS
- USB плеєр
- AUX вхід
Колір чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 750 г. |
| Вихідна потужність | 8 |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Довжина кабелю, м | - |
| Магнітне екранування | Да |
| Максимальна потужність (Вт) | 8 |
| Матеріал корпусу | Пластик-ABS |
| Напруга живлення | літій-іонний акумулятор 1500 mAh, DC 3.7 V |
| Носії музики | USB, microSD |
| Пульт ДУ | Немає |
| Радіоприймач | Немає |
| Розмір | 255 x 110 x 87 мм |
| Розмір упаковки | 300 * 140 * 160 мм |
| Розміри динаміків, мм | 2 х Ø51 |
| Система | Портативна 2.0 |
| Типи входів | USB / Aux / Bluetooth |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон, Гц | 80 – 20 000 |
| Основні атрибути | |
| Тип харчування | Акумулятор |
- Ціна: 1 209 ₴











