Стабілізатор напруги мережі REAL-EL STAB ENERGY-2000 призначено для забезпечення якісним і стабільним електроживленням різних споживачів в умовах великих за значенням та тривалістю відхилень напруги електричної мережі від номінальної, захисту пристроїв-споживачів від перевантаження, від дії високочастотних та імпульсних перешкод.
- LED дисплей відображає вхідну/вихідну напругу
- Тороїдальний трансформатор з автоматичним захистом від перенавантаження
- Затримка вмикання після відновлення напруги в мережі 180 сек
- Zero-cross технологія перемикання
- Мікропроцесорне управління
- Максимальний захист від високої напруги, низької напруги, короткого замикання, перегріву та перенавантаження
Максимальне навантаження, Вт 1600
Вхідна напруга, В ~150 – 270
Вихідна напруга, В ~230 ± 8 %
Частота, Гц 50
Захист від високої напруги, низької напруги, короткого замикання, перегріву та перенавантаження
Час перемикання, мсек ≤ 10
Індикація вхідної і вихідної напруги
Запобіжник 15 А
Робочий діапазон температур, °C від 0 до +40
Відносна вологість, % до 90
Матеріал корпусу метал + пластик
Розміри, мм 139 × 171 × 234
Вага, кг 4,5
Цвет чорний
Уцінка: вітрина, підпорчена упаковка, можуть бути незначні потертості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | уцінка: вітрина, підпірне паковання, можуть бути незначні потріщини |
| Матеріал корпусу | метал + пластик |
| Колір | Чорний |
| Вхідна вилка | 1 × СЕЕ7/7 |
| Тип харчування | ~150 – 270 В |
| Довжина кабелю, м | - |
| Вхідна напруга, В | ~150 – 270 |
| Вихідні розетки | 2 × СЕЕ7/4 |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розмір упаковки | - |
| Вихідна напруга, В | ~230 ± 8 % |
| Розмір | 139 × 171 × 234 мм |
| Струм спрацьовування захисту, А | 15 |
| Гарантія (місяців) | 1 |
| Максимальне навантаження | 1600 Вт |
| Потужність повна | 2000 ВА |
| Запобіжник | 15 А |
| Час перемикання, мсек | ≤ 10 |
| Захист | від підвищеного/зниженого напруги, короткого замикання, перевантаження, високочастотних і високовольтних перешкод |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 024 ₴









