
Портативний радіоприймач REAL-EL X-525 grey
769 ₴
- Готово до відправки
- Код: EL121800004
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якщо ви думаєте, що такі пристрої як переносні радіоприймачі безнадійно застаріли, значить, ви просто не користувалися портативними приймачами компанії SVEN. Це сучасні акустичні системи, в яких новітні технології упаковані в красивий корпус в стилі ретро.
Лінійка радіоприймачів поповнилася моделлю REAL-EL X-525. Пристрій має вбудований FM / AM / SW радіо, поворотну телескопічну антену, можливість відтворення музики з USB flash і microSD карт пам'яті і вбудовану батарею.
Радіоприймач компактного розміру і має в комплекті зручний ремінець для перенесення. Модель має «теплий ламповий» дизайн і представлена в двох кольорах: чорному і червоному.
Портативний радіоприймач REAL-EL X-525 - чудовий супутник для поїздок, подорожей та прогулянок, а також чудовий компаньйон вдома та на роботі. Крім того, що Ви можете взяти з собою улюблені FM-радіостанції куди завгодно, до моделі приймача додані сучасні опції: відтворення з USB-flash та microSD card носіїв, вбудований ліхтарик.
Вбудований літій-іонний акумулятор забезпечить тривалий час роботи радіоприймача. Слухайте свій улюблений аудіо контент разом з REAL-EL X-525 та насолоджуйтесь кришталево чистим звучанням.
Лінійка радіоприймачів поповнилася моделлю REAL-EL X-525. Пристрій має вбудований FM / AM / SW радіо, поворотну телескопічну антену, можливість відтворення музики з USB flash і microSD карт пам'яті і вбудовану батарею.
Радіоприймач компактного розміру і має в комплекті зручний ремінець для перенесення. Модель має «теплий ламповий» дизайн і представлена в двох кольорах: чорному і червоному.
Портативний радіоприймач REAL-EL X-525 - чудовий супутник для поїздок, подорожей та прогулянок, а також чудовий компаньйон вдома та на роботі. Крім того, що Ви можете взяти з собою улюблені FM-радіостанції куди завгодно, до моделі приймача додані сучасні опції: відтворення з USB-flash та microSD card носіїв, вбудований ліхтарик.
Вбудований літій-іонний акумулятор забезпечить тривалий час роботи радіоприймача. Слухайте свій улюблений аудіо контент разом з REAL-EL X-525 та насолоджуйтесь кришталево чистим звучанням.
Прийшов на заміну SVEN SRP-525
Особливості
- Вмонтоване FM/AM/SW радіо
- Відтворення музики з USB flash і microSD карт пам’яті
- Телескопічна поворотна антена
- Вмонтована батарея
- Вбудований ліхтар
Технічні характеристики
Вихідна потужність (RMS), Вт 3
Частотний діапазон, Гц 150 – 20 000
Частотный диапазон радио, МГц 87 – 108
Частотный диапазон AM, КГц 522 – 1620
Частотный диапазон SW, MГц 9.5 – 18
Діаметр динаміків, мм Ø 76
Джерело живлення ~230В/50Гц
DC 4.5В
літій-іонний акумулятор 800 мА·год, 3.7 В / 2 х D/LR-20, DC 1.5 В
батарея типу D/UM-1(1.5В) - 2 шт.
Розміри, мм 182 × 120 × 80
Вага, кг 0,65
В нас можна придбати кабель живлення для цього приймача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 650 р. |
| Магнітне екранування | Да |
| Максимальна потужність (Вт) | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик-ABS |
| Напруга живлення | ~230В/50ГцЛітій-іонний акумулятор 800 мADC 4.5 Вбатарея типу D/UM-1(1.5В) — 2 шт. |
| Носії музики | USB flash, microSD, SD |
| Пульт ДУ | Немає |
| Радіоприймач | 8-ми диапазонный FM/AM/SW1-6 радіо , AM: 522 - 1600 KHz, FM: 87 - 108 MHz, SW: 9,5 - 18 MHz |
| Розмір | 182 * 120 * 80 мм |
| Розмір упаковки | 190 * 135 * 90 мм, 715 р. |
| Розміри динаміків, мм | Ø 76 |
| Система | Портативна |
| Тип харчування | 4.5 DC У, ~230В/50Гц, акумулятор, батарейки |
| Типи входів | Аналоговий jack 3.5FM/AM/SW1-6 радіо USB flash, microSD |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Сірий |
| Частотний діапазон, Гц | 150 – 20 000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 769 ₴











