
Колонка REAL-EL X-713 Black (12Вт,Bluetooth, FM, USB,microSD,AUX,1800mA)
1 869 ₴
- Готово до відправки
- Код: EL121600014
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мультимедійна портативна акустична система REAL-EL X-713 має сучасний дизайн та якісне звучання. Широкий функціонал "бумбокса" дозволяє прослуховувати музику підключаючи мобільний пристрій, ПК, TV, ноутбуки і т. п., як через вивід AUX, так і по Bluetooth. USB і Micro SD card роз'єми дають можливість прослуховувати аудіо-файли з flash носіїв. X-713 відмінний супутник для відпочинку на природі, літій-іонний акумулятор на 1800 mAh забезпечить вас музикою на вельми тривалий час.
Особливості
- LED дисплей
- USB, Micro SD (TF)
- Вбудоване FM радіо
- Збільшений час роботи
- Радіус дії Bluetooth - до 10 метрів
- Передача аудіо сигналу по Bluetooth
- Вбудований мікрофон для режиму handsfree
- Пасивні випромінювачі для більш виразного басу
- Эквалайзер регулювання рівня високих і низьких частот
- AUX підключення для використання з ПК, ТБ і іншими джерелами
- TWS - одночасне підключення двох систем до одного джерела аудіо сигналу
Технічні характеристики
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1000 р. |
| Вихідна потужність | 12 (2 х 6) |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Довжина кабелю, м | - |
| Магнітне екранування | Да |
| Максимальна потужність (Вт) | UPC |
| Матеріал корпусу | Пластик-ABS |
| Напруга живлення | micro USB / 5 V DC, 2 А |
| Носії музики | USB, microSD |
| Пульт ДУ | Немає |
| Радіоприймач | Да |
| Розмір | 320 x 156 x 120 мм |
| Розмір упаковки | 320 x 155 x 165 мм |
| Розміри динаміків, мм | 2 х Ø77 |
| Система | Портативна 2.0 |
| Тип харчування | літій-іонний акумулятор, сумарна ємність батарей 1800 мА·год @3.7 В |
| Типи входів | USB / Micro SD card / Aux / Bluetooth |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон, Гц | 100 – 20 000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 869 ₴











