
Стабілізатор напруги REAL-EL STAB ENERGY-1000 УЦІНКА
2 749 ₴
- Готово до відправки
- Код: UEL122400012
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стабілізатор напруги мережі REAL-EL STAB ENERGY-1000 призначено для забезпечення якісним і стабільним електроживленням різних споживачів в умовах великих за значенням та тривалістю відхилень напруги електричної мережі від номінальної, захисту пристроїв-споживачів від перевантаження, від дії високочастотних та імпульсних перешкод.
- LED дисплей відображає вхідну/вихідну напругу
- Тороїдальний трансформатор з автоматичним захистом від перенавантаження
- Затримка вмикання після відновлення напруги в мережі 180 сек
- Zero-cross технологія перемикання
- Мікропроцесорне управління
- Максимальний захист від високої напруги, низької напруги, короткого замикання, перегріву та перенавантаження
Максимальне навантаження, Вт 800
Вхідна напруга, В ~140 – 260
Вихідна напруга, В ~230 ± 8 %
Частота, Гц 50
Захист від високої напруги, низької напруги, короткого замикання, перегріву та перенавантаження
Час перемикання, мсек ≤ 10
Індикація вхідної і вихідної напруги
Запобіжник 5 А
Робочий діапазон температур, °C від 0 до +40
Відносна вологість, % до 90
Матеріал корпусу метал + пластик
Розміри, мм 120 × 145 × 220
Вага, кг 2,9
Цвет чёрный
Уцінка: вітрина, підпорчена упаковка, можуть бути незначні потертості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.9 |
| Час перемикання, мсек | ≤ 10 |
| Вхідна вилка | 1 × СЕЕ7/7 |
| Вхідна напруга, В | ~140 – 260 |
| Вихідна напруга, В | ~230 ± 8 % |
| Вихідні розетки | 1 × СЕЕ7/4 |
| Гарантія (місяців) | 1 |
| Довжина кабелю, м | - |
| Захист | від підвищеного/зниженого напруги, короткого замикання, перевантаження, високочастотних і високовольтних перешкод |
| Максимальне навантаження | 800 Вт |
| Матеріал корпусу | метал + пластик |
| Потужність повна | 1000 ВА |
| Запобіжник | 7 А |
| Розмір | 120 × 145 × 220 мм |
| Розмір упаковки | 150 × 150 × 300 мм, 4.2 кг. |
| Стан | Уцінка: вітрина, зіпсована упаковка, можуть бути дрібні потертості |
| Тип харчування | ~140 – 260 В |
| Струм спрацьовування захисту, А | 5 |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 749 ₴








