Мультимедійна портативна акустична система REAL-EL X-709 має сучасний дизайн та якісне звучання.
REAL-EL X-709 стильний, компактний бумбокс з функцією TWS.
Широкий функціонал "бумбокса" дозволяє прослуховувати музику підключаючи мобільний пристрій, ПК, TV, ноутбук тощо, як через вхід AUX, так і по Bluetooth. USB роз'єм дає можливість прослуховувати аудіофайли з flash носіїв. Для зручності транспортування передбачено ремінь.
REAL-EL X-709 відмінний супутник для відпочинку на природі та вулиці.
Особливості
- Безпечне просте зєднання Bluetooth A2DP
- Функція TWS. З’єднайте дві системи разом
- USB / Micro SD карта / AUX вхід
- Радіус дії Bluetooth - до 10 метрів
Технічні характеристики
Вихідна потужність (RMS), Вт 10
Частотний діапазон, Гц 70 – 20 000
Розміри динаміків, мм Ø 101
Напруга живлення літій-іонний акумулятор 1500 mAh, DC 3.7 V
Матеріал корпусу ABS пластик
Тип портативна акустика
Технологія зв'язку Bluetooth / USB / Micro SD / Aux
Підтримувані профілі Bluetooth V5.0 + BR + EDR + BLE / A2DP
Розміри, мм 297 x 127 x 141
Вага, г 1450
Колір чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1450 г. |
| Вихідна потужність | 10 |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Довжина кабелю, м | - |
| Магнітне екранування | Да |
| Максимальна потужність (Вт) | 10 |
| Матеріал корпусу | Пластик-ABS |
| Напруга живлення | літій-іонний акумулятор 1500 mAh, DC 3.7 V |
| Носії музики | USB, microSD |
| Пульт ДУ | Немає |
| Радіоприймач | Немає |
| Розмір | 297 x 127 x 141 мм |
| Розмір упаковки | 320 x 155 x 165 мм |
| Розміри динаміків, мм | Ø 101 |
| Система | Портативна 2.0 |
| Тип харчування | Акумулятор |
| Типи входів | USB / Micro SD card / Aux / Bluetooth |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон, Гц | 70 – 20 000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 649 ₴











