
Колонки 2.0 REAL-EL S-2070 black (150W, Bluetooth, USB flash, FM, Karaoke, Opt, coax, ДК)
18 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: EL121200007
В сучасному світі цілком реально облаштувати домашній кінотеатр вдома. Наша новинка REAL-EL S-2070 ідеально підходить для підключення до телевізора. Високі, середні та низькочастотні динаміки забезпечують потужність 150 Вт та розроблені для відтворення високоякісного звуку в домашніх умовах.
Крім цього акустична система може бути підключена практично до будь-яких сучасних джерел аудіо сигналу без використання додаткового підсилювача потужності, має вбудований програвач USB/SD та AUX вхід і практично ніяких обмежень за типом підключення, в тому числі через уподобаний усіма BLUETOOTH (версія EDR +5.0).
Система має оптимізований кросовер, який передбачено для покращення чистоти звучання, стерео Bi-amping підсилювач для високоякісного звуку, 6 активних динаміків для відтворення повного спектра частот, коаксіальний та оптичний вхід. Якщо є бажання налаштувати звук на свій смак, можна скористатися вбудованим еквалайзером. Про любителів співу теж не забули, їх порадують аж два мікрофонні входи для КАРАОКЕ.
Дизайн REAL-EL S-2070 стане ідеальною частиною інтер'єру приміщення, про зручність теж потурбувались – у комплекті передбачено повнофункціональний пульт дистанційного керування.
Особливості:
- 3-смугова акустична система
- Стерео Bi-amping підсилювач для високоякісного звуку
- Ідеально для підключення до телевізора
- Оптимізований кросовер
- Високоякісні диинаміки
- Вбудована функція КАРАОКЕ
- Два мікрофонних входи для караоке
- Регулювання еквалайзера
- Передача аудіо сигналу по Bluetooth
- Вбудований програвач USB / SD та AUX вхід
- Роз'єми для підключення оптичного та коаксіальних кабелів
- Пульт дистанційного керування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30.2 кг. |
| Вихідна потужність | 150 (2 × 75) |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Додатково | Караоке на 2 мікрофона |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth (EDR + V 5.0) / USB / SD / RCA / Optical / Coaxial / MIC 1/4'' (6.35 mm) |
| Магнітне екранування | Да |
| Максимальна потужність (Вт) | 150 |
| Матеріал корпусу | дерево (MDF) |
| Напруга живлення | 220 Вольт |
| Носії музики | USB-накопичувачі |
| Пульт ДУ | Да |
| Радіоприймач | FM |
| Розмір | 160 x 950 x 330 мм |
| Розмір упаковки | - |
| Розміри динаміків, мм | ВЧ: 2 x Ø 25 мм (1"), СЧ: 6 x Ø101 мм (4"), НЧ: 2 x Ø 250 мм (10") |
| Система | Колонки 2.0 |
| Тип харчування | ~ 230/50 В/Гц |
| Типи входів | Bluetooth (EDR + V 5.0) / USB / SD / RCA / Optical / Coaxial / MIC 1/4'' (6.35 mm) |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон, Гц | 20 - 20000 |
- Ціна: 18 699 ₴











