
Колонки 2.0 REAL-EL S-2030 black (70W, Bluetooth, USB flash, FM, Karaoke, Opt, coax, ДК)
10 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: EL121200006
У сучасному світі цілком реально облаштувати домашній кінотеатр вдома. Наша новинка REAL-EL S-2030 ідеально підходить для підключення до телевізора. Високі, середні та низькочастотні динаміки забезпечують потужність 70 Вт та розроблені для відтворення високоякісного звуку в домашніх умовах.
Крім цього акустична система може бути підключена практично до будь-яких сучасних джерел аудіо сигналу без використання додаткового підсилювача потужності, має вбудований програвач USB, SD CARD (MMC) і ніяких обмежень по типу підключення, в тому числі й через BLUETOOTH (версія EDR+ 5.0).
Оптимізований кросовер призначено для покращення чистоти звучання, три активні динаміки для відтворення повного спектру частот, коаксіальний та оптичний вхід. Якщо є бажання налаштувати звук на свій смак, можна скористатися вбудованим еквалайзером. Про любителів співу теж не забули, їх порадують аж два мікрофонні входи для КАРАОКЕ.
Дизайн REAL-EL S-2030 стане ідеальною частиною інтер'єру приміщення, про зручність теж подбали – у комплекті передбачено повнофункціональний пульт дистанційного керування.
Особливості:
- 3-смугова акустична система
- Розроблена для відтворення високоякісного звуку
- Ідеально для підключення до телевізора
- Оптимізований кросовер
- Високоякісні динаміки
- Вбудована функція КАРАОКЕ
- Два мікрофонних входи для караоке
- Регулювання еквалайзера
- Передача аудіо сигналу по Bluetooth
- Вбудований програвач USB, SD CARD (MMC)
- Роз'єми для підключення оптичного та коаксіальних кабелів
- Повнофункціональний пульт дистанційного керування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16,8 кг. |
| Вихідна потужність | 70 (2 × 35) |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Додатково | Караоке на 2 мікрофона |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth (EDR + V 5.0) / USB / SD / RCA / Optical / Coaxial / MIC 1/4'' (6.35 mm) |
| Магнітне екранування | Да |
| Максимальна потужність (Вт) | 70 |
| Матеріал корпусу | дерево (MDF) |
| Напруга живлення | 220 Вольт |
| Носії музики | USB-накопичувачі |
| Пульт ДУ | Да |
| Радіоприймач | FM |
| Розмір | 140 x 610 x 342 мм |
| Розмір упаковки | 399 * 895 * 370 мм, 17 кг. |
| Розміри динаміків, мм | ВЧ : 2 x Ø 38 мм (1.5"), СЧ: 2 x Ø101 мм (4"), НЧ: 2 x Ø 203 мм (8") |
| Система | Колонки 2.0 |
| Тип харчування | ~ 230/50 В/Гц |
| Типи входів | Bluetooth (EDR + V 5.0) / USB / SD / RCA / Optical / Coaxial / MIC 1/4'' (6.35 mm) |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон, Гц | 40 - 20000 |
- Ціна: 10 999 ₴











