
Колонка SVEN PS-440 Black УЦЕНКА (20W, TWS, Bluetooth, FM, USB, microSD, LED-display, RC, 2x2000mA*h)
2 525 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00410097
Чудова якість звуку, ефектна підсвітка, мікрофонний вхід із регулюванням гучності. І все це в невеликому пристрої масою всього 2,25 кілограма. Зустрічайте SVEN PS-440 — бумбокс нового покоління для тих, хто цінує універсальність і компактність. Ця портативна колонка спеціально створена для тих, хто йде по життю з девізом «свят щодня». Разом із нею можна влаштувати веселу вечірку з піснями та танцями в будь-якому місці — вдома та на дачі, у заміській поїздці та відпустці.
Два літій-іонних акумулятори ємністю по 2000 мА·год забезпечують довгу автономну роботу, додатково заощадити їхній ресурс можна за допомогою дротового під'єднання. Але головним способом зв'язку з джерелами звуку, звичайно, є Bluetooth. Можливостей однієї колонки буде досить для вечірки з друзями вдома або на свіжому повітрі. Потужність її підсилювача становить 20 Вт, завдяки динамікам діаметром 95 мм вона забезпечує не тільки якісне, а й гучне звучання. А якщо хочеться більшого, до одного ґаджета можна під'єднати через Bluetooth відразу дві SVEN PS-440 для досягнення додаткової гучності та обсягу звучання.
Створити атмосферу радості та веселощів допоможе ефектна різнобарвна підсвітка. Керувати пристроєм можна як за допомогою кнопок на передній панелі, так і за допомогою доданого дистанційного пульта — ви зможете відчути себе справжнім DJ, керуючи своєю вечіркою з будь-якої її точки. Відтворення можливе не тільки з зовнішніх джерел, але й з USB-flash і microSD, а якщо в розпал свята ви захочете довірити вибір треків диджеям улюбленої радіостанції, можна скористатися вбудованим FM-радіо.
Портативна акустика PS-440 від SVEN стане надійним супутником шанувальників пісень, танців і вечірок. Вона ніколи не буде в тягість, забезпечить якісний звук і високу автономність, а ще — допоможе в створенні святкової атмосфери та потішить чудовим рівнем комфорту використання.
Особливості- Бездротове передавання сигналу через Bluetooth
- Бездротове з'єднання двох колонок до одного джерела
- Мікрофонний вхід із функцією відлуння
- Відтворення музики з USB flash і microSD card пам'яті
- LED-дисплей
- Пульт ДК
- Вбудований еквалайзер
- Вбудоване FM-радіо-требується зовнішня антена (в комплекті)
- Можливість дротового під'єднання до джерела звуку
Частотний діапазон, Гц 100 — 20 000
Діапазон частот тюнера, МГц 87.5 – 108
Розміри динаміків, мм Ø 95
Бездротове передавання сигналу через Bluetooth
Відтворення музики з носіїв пам'яті USB, microSD
Джерело живлення літій-іонний акумулятор: 2000 мA · година (2 шт.) / USB: DC 5 V
Підтримувані профілі Bluetooth HSP, HFP, A2DP, AVRCP
Радіус дії, м до 10
Розміри виробу, мм 200 × 440 × 160
Вага, кг 2,25
Колір чорний
Уцінка: вітрина, підпірне паковання, можуть бути дрібні потертості
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sven |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2250г. |
| Гарантія (місяців) | 1 |
| Додатково | Караоке, підсвічування, TWS |
| Магнітне екранування | Є |
| Максимальна потужність (Вт) | 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик-ABS |
| Напруга живлення | літій-іонний акумулятор: 2000 мА · год (2 шт.) USB: DC 5 V |
| Носії музики | USB, microSD |
| Пульт ДУ | Є |
| Радіоприймач | FM - 87.5 – 108 |
| Розмір | 200 × 440 × 160 мм |
| Розмір упаковки | 47 *19 *24, 2735 р |
| Розміри динаміків, мм | Ø 95 |
| Система | Портативна 2.0 |
| Тип харчування | USB: DC 5 V |
| Типи входів | Аналоговий jack 3.5 Bluetooth + EDR, HSP, HFP, A2DP, AVRCP |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон, Гц | 100 – 20 000 |
- Ціна: 2 525 ₴











