Танці, пісні та веселощі невідступно йдуть за тими, хто вже знайомий з лінійкою мобільних аудіосистем від компанії SVEN, яка поповнилася моделлю SVEN PS-655. Шанувальники марки знову порадіють яскравому динамічному підсвічуванню, здатному створити клубну атмосферу буквально в будь-якому місці. Особливий акцент виробник зробив на тому, щоб використання було максимально комфортним: вся інформація про її роботу відображається на яскравому LED-дисплеї, для перенесення передбачена зручна ручка, управління може здійснюватися за допомогою дистанційного пульта.
Потужність SVEN PS-655 склала значні 50 Вт - її буде чудово чути і вдома, і на дачі, і десь на узліссі ... Збалансований звук у широкому частотному діапазоні від 45 Гц до 22 кГц забезпечують дві пари динаміків: високочастотні діаметром 35 мм та низькочастотні діаметром цілих 100 мм. Великий фазоінвертор у центрі корпусу дозволяє видавати підкреслено щільний бас, що робить відтворення танцювальних композицій максимально ефектним. Звучання колонки можна привести у повну відповідність зі своїм смаком та відтворюваними треками завдяки вбудованому еквалайзеру.
Як і всі колонки лінійки, SVEN PS-655 підтримує підключення одразу двох пристроїв до одного джерела. А це означає, що можна збільшити загальну потужність системи до неймовірних 100 Вт та створити стереобазу, щоб отримати повноцінний об'ємний звук на вашому танцполі. І все це в автономному режимі – пара літій-іонних акумуляторів по 4400 мА · год здатна забезпечувати працездатність пристроїв протягом довгих годин. SVEN PS-655 підтримує не тільки Bluetooth-підключення, але й дротове. А ще має вбудований плеєр, який відтворює файли, записані на USB-flash і microSD. Ну і, звичайно, можна покластися на смак радіодіджеїв та увімкнути FM-радіо.
Ще одна важлива особливість флагманських портативних аудіоцентрів від SVEN – це, звичайно, мікрофонний вхід із регулюванням гучності та функцією луна. Досить підключити мікрофон, запустити фонограму - і ось перед нами повноцінна караоке-станція, яка не вимагає проводів та підключення до розетки. Раніше про таке можна було тільки мріяти, а сьогодні можна купити в магазині SVEN – SVEN PS-655 вже надійшла у продаж.
- Безпровідна передача сигналу через Bluetooth
- Ефектне різнокольорове підсвічування
- Можливість управління перемиканням треків
- Провідна / безпровідна передача аудіосигналу
- Вмонтований програвач аудіофайлів з USB-fash і карток пам’яті micro SD
- Вмонтований еквалайзер
- Мікрофонний вхід з функцією ехо
- Вмонтоване FM-радіо
- LED дисплей
- Пульт ДУ
Вихідна потужність (RMS), Вт 50 (2 × 25)
Частотний діапазон, Гц 45 – 22 000
Діаметр динаміків, мм ВЧ: Ø35, НЧ: Ø 100
Iнтерфейс пiдключення Bluetooth
Джерело живлення літій-іонний aкумулятор: 4000 мA · час (2 шт.) / USB: DC 5 V
Вага, г 3,85
Колір чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sven |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3900 г. |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Додатково | Караоке, підсвітка |
| Магнітне екранування | Да |
| Максимальна потужність (Вт) | 50 |
| Матеріал корпусу | Пластик-ABS |
| Напруга живлення | літій-іонний акумулятор: 4000 мА · год (2 шт.) / USB: DC 5 V |
| Носії музики | USB, microSD |
| Пульт ДУ | Да |
| Радіоприймач | FM - 87.5 – 108 |
| Розмір | 470 × 240 × 240 мм |
| Розмір упаковки | - |
| Розміри динаміків, мм | ВЧ: Ø35, НЧ: Ø 100 |
| Система | Портативна 2.0 |
| Тип харчування | USB: DC 5 V |
| Типи входів | Аналоговий jack 3.5Bluetooth v. 2.1 + EDR, HSP, HFP, A2DP, AVRCP |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон, Гц | 45 – 22 000 |
- Ціна: 6 804 ₴












