
Колонка SVEN PS-435 Black (20W, TWS, Bluetooth, FM, USB, microSD, LED-display, RC, 2x2000mA*h)
3 849 ₴
- Немає в наявності
Акустична система SVEN PS-435 - одна з найбільш компактних у лінійці універсальних портативних пристроїв, що дозволяють влаштувати вечірку буквально в будь-якому місці: від будинку і дачі до пікніка на природі. Вага колонки - всього 2,35 кг, завдяки зручній ручці для перенесення її легко транспортувати. При цьому вона забезпечує відмінну для компактного рішення якість звуку, а також оснащена мікрофонним входом з регулюванням гучності, який перетворює її в караоке-станцію.
Відтворення звуку здійснюється двома динаміками діаметром 95 мм, що дозволяє колонці працювати в досить широкому для портативного пристрою частотному діапазоні і забезпечувати високу якість звучання. Налаштувати звук під свій смак допоможе вбудований еквалайзер. Потужність музичного центру - 20 Вт, звучить він набагато голосніше, ніж багато хто чекає від такого компактного рішення. Його можливостей вистачить для вечірки на пару десятків людей. А якщо слухачі захочуть ще більше гучності і обсягу, можна підключити через Bluetooth відразу дві SVEN PS-435 до одного джерела звуку.
Також підтримується дротове підключення і відтворення з USB-flash і microSD, плюс присутній вбудоване FM-радіоприймач - ваша вечірка точно не залишиться без музики. Керувати відтворенням можна не тільки за допомогою кнопок на передній панелі, але і за допомогою пульта дистанційного керування. Інформація про поточний режим роботи відображається на LED-дисплеї, а завдяки використанню відразу двох літій-іонних акумуляторів по 2000 мAч слухачі можуть розраховувати на значну автономність. Ну і, звичайно, не можна не сказати про ефектну різнокольорову підсвітку, яка допоможе в створенні святкової атмосфери.
Портативна акустика SVEN PS-435 - ідеальний варіант для тих, хто шукає універсальне, але компактне рішення для озвучування вечірок будинку і на свіжому повітрі.
- Безпровідна передача сигналу через Bluetooth
- Ефектне різнокольорове підсвічування
- Безпровідний зв’язок двох колонок до одного джерела
- Провідна / безпровідна передача аудіосигналу
- Вмонтований програвач аудіофайлів з USB- ash і карток пам’яті micro SD
- Вмонтований еквалайзер
- Мікрофонний вхід з функцією ехо
- Вмонтоване FM-радіо
- LED дисплей
Вихідна потужність (RMS), Вт 20 (2 × 10)
Частотний діапазон, Гц 100 – 20 000
Діаметр динаміків, мм Ø 95
Iнтерфейс пiдключення Bluetooth
Джерело живлення літій-іонний aкумулятор: 2000 мA • год (2 шт.)
USB: DC 5 V
Вага, г 2250
Колір чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sven |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2250г. |
| Додатково | Караоке, підсвічування, TWS |
| Магнітне екранування | Да |
| Максимальна потужність (Вт) | 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик-ABS |
| Напруга живлення | літій-іонний aкумулятор: 2000 мA ·год (2 шт.)USB: DC 5 V |
| Носії музики | USB, microSD |
| Пульт ДУ | Да |
| Радіоприймач | FM - 87.5 – 108 |
| Розмір | 200 × 440 × 160 мм |
| Розмір упаковки | - |
| Розміри динаміків, мм | Ø 95 |
| Система | Портативна 2.0 |
| Тип харчування | USB: DC 5 V |
| Типи входів | Аналоговий jack 3.5Bluetooth + EDR, HSP, HFP, A2DP, AVRCP |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон, Гц | 100 – 20 000 |
- Ціна: 3 849 ₴











