Мультимедійна акустична система 2.1 REAL-EL M-370 має широкий функціонал поєднаний з сучасним дизайном. Сабвуфер в дерев'яному корпусі додасть низьких частот і розширить діапазон відтворення, а також посилить спецефекти в іграх і фільмах. У даній моделі є все необхідне - вбудоване FM-радіо, роз'єми для підключення USB Flash і SD-card, модуль Bluetooth, вбудований програвач аудіофайлів, зручний пульт управління і навіть інформативний LED-дисплей.
- Безпровідна передача сигналу через Bluetooth
- Програвач аудіофайлів USB flash, SD card
- Цифровий дисплей
- FM-радіо
- Пульт дистанційного управління
- Дерев'яний корпус сабвуфера і сателітів
Вихідна потужність (RMS), Вт 44 (20 + 2 × 12)
Частотний діапазон, Гц сабвуфер 40 – 200; сателіти 200 – 20 000
Розміри динаміків, мм сабвуфер Ø 127; сателіти Ø 76
Пульт ДУ є
Матеріал корпусу дерево
Тип 2.1
Технологія зв'язку Bluetooth
Розміри, мм сабвуфер 160 × 258 × 273; сателіти 105 × 110 × 172
Вага, г 3100
Колір чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.1 кг. |
| Вихідна потужність | сабвуфер: 20сателлиты: 20 (2 × 12) |
| Гарантія (місяців) | 1 |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Магнітне екранування | Да |
| Максимальна потужність (Вт) | 44 |
| Матеріал корпусу | дерево (MDF) |
| Напруга живлення | 220 Вольт |
| Пульт ДУ | Є. Бездротової. |
| Розмір | сабвуфер 160 × 258 × 273; сателіти 105 × 110 × 172 мм |
| Розмір упаковки | 210 * 290 * 420 грн. 3,9 кг, |
| Розміри динаміків, мм | сабвуфер: Ø 127сателіти: ШП Ø 76 |
| Система | 2.1 Колонки |
| Стан | Уцінка: вітрина, зіпсована упаковка, можуть бути дрібні потертості |
| Тип харчування | ~230/50 В/Гц |
| Типи входів | Аналоговий RCAx2Читає SD-картиЧує USB-флешBluetooth |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон, Гц | сабвуфер: 40 – 200сателіти: 200 – 20 000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 339 ₴









