Мультимедійна портативна акустична система REAL-EL X-710 має сучасний дизайн з підсвічуванням і якісним звучанням. Широкий функціонал "бумбокса" дозволяє прослуховувати музику підключаючи мобільний пристрій, ПК, TV, ноутбуки і т. п., як через вивід AUX, так і по Bluetooth. USB і Micro SD card роз'єми дають можливість прослуховувати аудіо-файли з flash носіїв. X-710 відмінний супутник для відпочинку на природі, літій-іонний акумулятор на 1500 mAh забезпечить вас музикою на вельми тривалий час
Особливості
- TWS - одночасне підключення двох систем до одного джерела аудіо сигналу
- Вбудоване FM радіо
- Передача аудіо сигналу по Bluetooth
- USB, Micro SD (TF)
- AUX підключення для використання з ПК, ТБ та іншими джерелами
- Еквалайзер: Classic, JAZZ, POP, Normal
- Підсвічування
- Збільшений час роботи
- Радіус дії Bluetooth - до 10 метрів
Технічні характеристики
Вихідна потужність (RMS), Вт 10
Частотний діапазон, Гц 90 – 20 000
Розміри динаміків, мм Ø 102
Напруга живлення літій-іонний акумулятор 1500 mAh, DC 7.4V
Матеріал корпусу ABS пластик
Тип портативна акустика
Технологія зв'язку USB / Micro SD card / Aux / Bluetooth
Підтримувані профілі Bluetooth L2CAP / A2DP
Розміри, мм 284 x 145 x 177
Вага, г 1000
Колір чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1000 р. |
| Вихідна потужність | 10 |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Довжина кабелю, м | - |
| Додатково | TWS, підсвітка |
| Магнітне екранування | Да |
| Максимальна потужність (Вт) | 10 |
| Матеріал корпусу | Пластик-ABS |
| Напруга живлення | літій-іонний акумулятор 1500 mAh, DC 7.4 V |
| Носії музики | USB, microSD |
| Пульт ДУ | Немає |
| Радіоприймач | FM - 87.5 – 108 |
| Розмір | 284 x 145 x 177 мм |
| Розмір упаковки | - |
| Розміри динаміків, мм | Ø 102 |
| Система | Портативна |
| Тип харчування | DC 7.4 V |
| Типи входів | USB / Micro SD card / Aux / Bluetooth |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Частотний діапазон, Гц | 90 – 20 000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 484 ₴












