Повністю відчути процес керування автомобілем у комп'ютерних іграх неможливо без використання спеціального керма — за якістю занурення в процес із ним не зрівняються ні клавіатура, ні джойстики, ні геймпади. Компанія SVEN вже запропонувала своїм шанувальникам практично повний спектр доступної та високоякісної периферії, тепер у її асортименті є й ігрове кермо. Дотримуючись давньої традиції, у доступному широкому колі споживачів, фінський виробник зібрав усе найкраще, що може запропонувати геймерам цей тип маніпуляторів.
Звичайно ж, у ньому є вібровіддача. Ви зможете відчути зміну дорожнього покриття, повністю відчути поведінку керма під час заносу або дрифту — все, як у реальному житті. Більшість сучасних автосимуляторів дає змогу настроювати інтенсивність цих ефектів, кожен гравець зможе підібрати її під себе. Також підтримується настроювання чутливості на самому маніпуляторі.
Водночас можливості керування ігровим процесом далеко не обмежені кермовим колесом, крім нього, є два стики та набір клавіш як на повноцінному геймпаді, які стануть у пригоді в іграх, де, крім водіння автомобіля, потрібно керувати персонажем або виконувати інші дії. І жодних проблем із сумісністю, пристрій коректно працює в найрізноманітніших іграх — від сучасних до класичних завдяки підтримці режимів X-Input і D-Input. Шанувальників віртуального дрифту особливо потішить активатор ручного гальма на важелі перемикання передач.
Кріплення керма здійснюється за допомогою спеціальної струбцини, жодних додаткових пристосувань не потрібно. Процес встановлення та зняття займає менш ніж хвилину — виділяти окреме місце для керма не доведеться. Дві педалі — газу та гальма — розташовані на спеціальній підставці, що стійко стоїть на різних статевих покриттях. Отримати свіжі емоції від водіння автомобілів в іграх дуже просто — досить купити SVEN GC-W900 у нашому магазині
Особливості
- Ергономічне кермо для ігор
- Підтримка: Windows, Android, PS4, PS3, XB1, XB360, X-Input
- Діаметр керма — 11" (279 мм)
- Кут повороту — 270 градусів
- Функція вібровіддання
- Програмовані кнопки
- 2 стики
- 4 оси
- Тип кріплення: 2 струбцини
- Підтримка режимів X-Input і D-Input
- Ручне гальмо на важелі для дрифту
- 7 рівнів чутливості
- Аналоговий і цифровий режими
Підтримка ОС Windows, Android, PS4, PS3, XB1, XB360, X-Input
Інтерфейс під'єднання USB
Технологія зв'язку дротова
Режим роботи цифровий і аналоговий
Осі та джойстики 4 осі, 2 стики, важіль перемикання передач
Кількість кнопок, шт. 22
Функція вібровіддання є
Діаметр керма, дюймів/мм 11" (279 мм)
Кут повороту, градусів 270
Довжина кабелю, м 2,4
Вага, г 1,92
Колір чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sven |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,92 кг |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Додатково | Робота в цифровому та аналоговому режимах Педалі в комплекті |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Кількість клавіш | 22 |
| Матеріал корпусу | Пластик-ABS |
| Операційна система | Windows, Android, PS4, PS3, XB1, XB360, X-Input |
| Осі і джойстики | 4 осі, 2 стіка, важіль перемикання передач |
| Підключення пристрою | провідна |
| Розмір | Діаметр керма 11" (279 мм) |
| Розмір упаковки | - |
| Тип маніпулятора | Ігровий кермо |
| Тип харчування | USB/DC 5V |
| Упаковка | картонна коробка |
- Ціна: 3 359 ₴






