Якщо ви думаєте, що такі пристрої як переносні радіоприймачі безнадійно застаріли, значить, ви просто не користувалися портативними приймачами компанії SVEN. Це сучасні акустичні системи, в яких новітні технології упаковані в красивий корпус в стилі ретро.
Лінійка радіоприймачів SVEN поповнилася моделлю SRP-555. Пристрій має вбудоване FM/AM/SW радіо, поворотну телескопічну антену, можливість відтворення музики з USB flash і microSD карт пам'яті та вбудовану батарею.
Радіоприймач компактного розміру і має в комплекті зручний ремінець для перенесення. Модель має «теплий ламповий» дизайн. Крім перерахованих переваг, може заряджати мобільні пристрої — це дуже актуально в довгих подорожах. Цей радіоприймач можна слухати навіть вночі й не боятися при цьому розбудити оточуючих, адже у пристрої є вихід для навушників.
SVEN SRP-555 – відмінний супутник для поїздок, подорожей і прогулянок. Він легкий, зручний, компактний і багатофункціональний, не займе багато місця і не залишить вас без улюбленої музики.
Купити портативний радіоприймач SVEN ви можете в нашому магазині з доставкою по всій Україні.
Лінійка радіоприймачів SVEN поповнилася моделлю SRP-555. Пристрій має вбудоване FM/AM/SW радіо, поворотну телескопічну антену, можливість відтворення музики з USB flash і microSD карт пам'яті та вбудовану батарею.
Радіоприймач компактного розміру і має в комплекті зручний ремінець для перенесення. Модель має «теплий ламповий» дизайн. Крім перерахованих переваг, може заряджати мобільні пристрої — це дуже актуально в довгих подорожах. Цей радіоприймач можна слухати навіть вночі й не боятися при цьому розбудити оточуючих, адже у пристрої є вихід для навушників.
SVEN SRP-555 – відмінний супутник для поїздок, подорожей і прогулянок. Він легкий, зручний, компактний і багатофункціональний, не займе багато місця і не залишить вас без улюбленої музики.
Купити портативний радіоприймач SVEN ви можете в нашому магазині з доставкою по всій Україні.
Особливості
- Вмонтоване FM/AM/SW радіо
- Відтворення музики з USB flash, SD і microSD карт пам’яті
- Телескопічна поворотна антена
- Вмонтована батарея
- Можливість зарядки мобільних пристроїв
- Вихід на навушники
Технічні характеристики
Вихідна потужність (RMS), Вт 3
Частотний діапазон, Гц 150 – 20 000
Діапазон частот тюнера, МГц FM: 87.5 - 108; AM: 0.52 - 1.62; SW: 5.9 - 18
Діаметр динаміків, мм Ø 76
Джерело живлення літій-іонний aкумулятор; ~230В/50Гц; DC4.5В; батарея типу D/UM-1(1.5В) - 2 шт
Номінальний струм споживання, А 0,029
Типи входів USB, microSD
Матеріал корпусу ABS-пластик
Розміри, мм 172 × 130 × 80
Вага, г 720
В нас можна придбати кабель живлення для цього приймача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sven |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 720 р. |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Додатково | Павербанк: Можливість зарядки мобільних пристроїв, Вихід на навушники |
| Магнітне екранування | Да |
| Максимальна потужність (Вт) | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик-ABS |
| Напруга живлення | ~230В/50ГцЛітій-іонний акумулятор 900 мADC 4.5 Вбатарея типу D/UM-1(1.5В) — 2 шт. |
| Носії музики | USB flash, microSD |
| Пульт ДУ | Немає |
| Радіоприймач | 8-мі діапазон FM/AM/SW1-6 радіо FM: 87.5 - 108; AM: 0.52 - 1.62; SW: 5.9 - 18 |
| Розмір | 172 × 130 × 80 мм |
| Розмір упаковки | - |
| Розміри динаміків, мм | Ø 76 |
| Система | Портативна |
| Тип харчування | 4.5 DC У, ~230В/50Гц, акумулятор, батарейки |
| Типи входів | Аналоговий jack 3.5FM/AM/SW1-6 радіо USB flash, microSD |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний-срібло |
| Частотний діапазон, Гц | 150 – 20 000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 264 ₴










