Акустична система 2.1 (АС) REAL-EL M-375 з багатокольоровим підсвічуванням призначена для відтворення музики та озвучування ігор, фільмів тощо. АС може бути підключена практично до будь-яких джерел аудіосигналу (CD/DVD-програвачів, телевізора, телефона, ПК тощо) без використання додаткового підсилювача потужності. АС має вмонтовані FM-радіо, Bluetooth-модуль і програвач аудіофайлів USB flash, SD card.
- Безпровідна передача сигналу через Bluetooth
- Програвач аудіофайлів USB flash, SD card
- Цифровий дисплей
- Багатокольорове підсвічування
- FM-радіо
- Пульт дистанційного управління
- Дерев'яний корпус сабвуфера і сателітів
- Дальність дії Bluetooth - до10 м.
Розміри, мм сабвуфер 175 × 273 × 252; сателіти 105 × 103 × 172
Технологія зв'язку Bluetooth 4.2
Тип 2.1
Матеріал корпусу дерево
Напруга живлення ~230/50 В/Гц
Пульт ДУ є
Розміри динаміків, мм сабвуфер Ø 127; сателіти Ø 76
Частотний діапазон, Гц сабвуфер 40 – 200; сателіти 200 – 20 000
Вихідна потужність (RMS), Вт 44 (20 + 2 × 12)
Вага, г 3100
Колір чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.1 кг. |
| Вихідна потужність | сабвуфер: 20, сателіти: 20 (2 × 12) |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Довжина кабелю, м | - |
| Додатково | підсвічування |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Магнітне екранування | Да |
| Максимальна потужність (Вт) | 44 |
| Матеріал корпусу | дерево (MDF) |
| Напруга живлення | 220 Вольт |
| Носії музики | SD, USB |
| Пульт ДУ | Є. Бездротової. |
| Радіоприймач | FM |
| Розмір | сабвуфер 200 × 290 × 250; сателіти 105 × 180 × 110 мм |
| Розмір упаковки | 210 * 290 * 420 грн. 3,9 кг, |
| Розміри динаміків, мм | сабвуфер: Ø 133, сателіти: ШП Ø 76 |
| Система | 2.1 Колонки |
| Тип харчування | ~230/50 В/Гц |
| Типи входів | Аналоговий RCAx2Читає SD-картиЧує USB-флешBluetooth |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон, Гц | сабвуфер: 40 – 200, сателіти: 200 – 20 000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 409 ₴












