Стабілізатор напруги мережі REAL-EL STAB-500 M призначено для забезпечення якісним і стабільним електроживленням різних споживачів в умовах великих за значенням та тривалістю відхилень напруги електричної мережі від номінальної, захисту пристроїв-споживачів від перевантаження, від дії високочастотних та імпульсних перешкод.
- LED дисплей відображає вхідну/вихідну напругу
- Тороїдальний трансформатор з автоматичним захистом від перенавантаження
- Затримка вмикання після відновлення напруги в мережі 180 сек
- Zero-cross технологія перемикання
- Мікропроцесорне управління
- Максимальний захист від високої напруги, низької напруги, короткого замикання, перегріву та перенавантаження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,9 |
| Час перемикання, мсек | ≤ 10 |
| Вхідна вилка | 1 × СЕЕ7/7 |
| Вхідна напруга, В | ~140 – 260 |
| Вихідна напруга, В | ~220 ± 10 % |
| Вихідні розетки | 1 × СЕЕ7/4 |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Довжина кабелю, м | - |
| Захист | від високої напруги, низької напруги, короткого замикання, перегріву та перенавантаження |
| Колір | чорний |
| Максимальне навантаження | 400 Вт |
| Матеріал корпусу | метал + пластик |
| Потужність повна | 500 ВА |
| Запобіжник | 5 А |
| Розміри | 170 × 125 × 190 мм |
| Розміри упаковки | - |
| Стан | новий |
| Тип живлення | ~140 — 260 В |
| Струм спрацьовування захисту, А | 5 |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 573,95 ₴









