
Зарядний пристрій REAL-EL CA-35 USB автомобільний (на 3 виходи)
245 ₴
- Готово до відправки
- Код: EL123160012
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомобільний зарядний USB-пристрій REAL-EL CA-35 з трьома виходами призначено для живлення та заряджання акумуляторів портативних пристроїв (мобільних телефонів, смартфонів, GPS-навігаторів, MP3-плеєрів, КПК, планшетних комп’ютерів та інших цифрових пристроїв) через гніздо прикурювача від бортової мережі автомобіля.
- Безпечне та надійне заряджання та живлення
- Подвійний USB з вбудованим кабелем
- Захист від перевантаження
- Автоматичне перемикання 12В або 24В
- Компактна конструкція з плоским кабелем
- Можливість заряджання трьох мобільних пристроїв одночасно
Технічні характеристики
Максимальний вихідний струм, мА 3400
Вихідна напруга, В 5 ± 5 %
Номінальна вхідна напруга, В 12/24
Тип роз’єму 2 х USB, вбудований мікро USB кабель
Вихідна потужність, Вт 17
Колір чорний+помаранчевий
CA_35_manual_ua.pdf (106 КБ)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | - |
| Вхідна вилка | Роз'єм прикурювача авто |
| Вхідна напруга, В | 12/24 Ст. Автомобільний штекер |
| Вихідна потужність | 17 Вт |
| Вихідна напруга, В | 5 ± 5 % |
| Вихідні розетки | 2 х USB, вбудований мікро USB кабель |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Довжина кабелю, м | - |
| Інтерфейс підключення | авто-прикурювач |
| Максимальна вихідна потужність | 17 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга, В | 5 ± 5 % |
| Розмір | - |
| Розмір упаковки | - |
| Тип виробу | Зарядний пристрій |
| Тип харчування | 12/24 В |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | чорний-помаранчевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴








