Чи може акустика володіти відмінним звуком, мати різнобарвну підсвітку, вбудований еквалайзер, можливість бездротового підключення до джерела звуку і при цьому бути портативної? Може, якщо це портативна система SVEN PS-500!
Модель має всі переваги, до яких вже звикли покупці акустики SVEN: відмінний звук з глибоким басом завдяки фазоінвертори, підключення по Bluetooth до джерела звуку, вбудований FM-тюнер, слоти для USB flash і microSD card пам'яті, зручний LED-дисплей і еквалайзер. Різнокольорове підсвічування працює в декількох режимах - вибирайте той, який вам подобається.
До всього цього в SVEN PS-500 є гніздо для підключення мікрофона з функцією «відлуння». Тобто тепер, вирушаючи на природу, ви не тільки можете взяти з собою улюблену музику, а й заспівати разом з друзями як у справжньому караоке-клубі!
При своїх значних габаритах і футуристичному зовнішньому вигляді портативна акустика досить легка - всього 3,1 кг. У комплекті SVEN PS-500 має зручний ремінь для перенесення, так що взяти її з собою в похід або на прогулянку не складе проблем.
- Безпровідна передача сигналу через Bluetooth
- Ефектне різнокольорове підсвічування
- Можливість управління перемиканням треків
- Провідна / безпровідна передача аудіосигналу
- Вмонтований програвач аудіофайлів з USB-fash і карток пам’яті micro SD
- Вмонтований еквалайзер
- Мікрофонний вхід з функцією ехо
- Вмонтоване FM-радіо
- LED дисплей
Вихідна потужність (RMS), Вт 28 (2 × 14)
Частотний діапазон, Гц 80 – 22 000
Діаметр динаміків, мм Ø 100
Iнтерфейс пiдключення Bluetooth
Джерело живлення літій-іонний aкумулятор: 2000 мA • год.
USB: DC 5 V
Вага, г 3100
Колір чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sven |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3000 р. |
| Додатково | Караоке, підсвітка |
| Магнітне екранування | Да |
| Максимальна потужність (Вт) | 36 |
| Матеріал корпусу | Пластик-ABS |
| Напруга живлення | літій-іонний aкумулятор: 2000 мA ·год (2 шт.)USB: DC 5 V |
| Носії музики | USB, microSD |
| Пульт ДУ | Немає |
| Радіоприймач | FM - 87.5 – 108 |
| Розмір | 465 × 210 × 200 мм |
| Розмір упаковки | - |
| Розміри динаміків, мм | ВЧ: Ø35, НЧ: Ø 100 |
| Система | Портативна 2.0 |
| Тип харчування | USB: DC 5 V |
| Типи входів | Аналоговий jack 3.5Bluetooth v. 2.1 + EDR, HSP, HFP, A2DP, AVRCP |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Частотний діапазон, Гц | 80 – 22 000 |
- Ціна: 5 897 ₴









