Чехол для Neffos X1 Lite Чохол Фліп шкіра + тканина силіконовий чорно-сірий
Особливості:
Матеріал: Тканина + вставка зі штучної шкіри + М'який силікон із ТПУ
Дизайн: шкіряний чохол-книжка
Функція: з підставкою для телефона
Матеріал: Тканина + вставка зі штучної шкіри + М'який силікон із ТПУ
Дизайн: шкіряний чохол-книжка
Функція: з підставкою для телефона
Тип: фліп-кейс
Матеріал: термопластичний поліуретан і шкіра
Функція: брудовідштовхувальний
Роздрібна комплектація: Так
Стиль: діловий і Модний чохол
- Бренд: Shantime
- Тип: Чехол-книжка
- Роздрібне паковання: Немає
- Дизайн: Екзотика
- Дизайн: Спорт
- Дизайн: Матовий
- Дизайн: два кольори
- Дизайн: vintage
- Дизайн: Бизнес
- Призначення: Протиударний
- Призначення: З висувною підставкою
- Призначення: З кишенею для пластикових карток
- Призначення: Особливозахищений
- Сумісний бренд: Neffos X1 Lite
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Призначення | Для телефону |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 145 мм |
| Глибина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Shantime |
| Моделі телефона | Neffos X1 Lite |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴











