SRHE для Umidigi A5 Pro Чохол Фліп шкіряний силіконовий чохол для Umidigi A5 Pro A5Pro чохол для телефона
Тип: фліп-кейс
Матеріал: термопластичний поліуретан і шкіра
Функція: брудовідштовхувальний
Роздрібна комплектація: Так
Стиль: діловий і Модний чохол
- Роздрібне паковання: Да
- Тип: Чехол-книжка
- Призначення: Брудовідштовхувальний
- Призначення: З висувною підставкою
- Призначення: З кишенею для пластикових карток
- Призначення: Захист від води
- Призначення: Особливозахищений
- Призначення: Протиударний
- Дизайн: Геометричні фігури
- Дизайн: Спорт
- Дизайн: vintage
- Дизайн: Бизнес
- Габаритні розміри: 6.3 inch
- Особливості: Flip Cover Leather
- Бренд: SRHE
- Сумісний бренд: Umidigi
- Inventory: In stock
- Function: With Card Slot Holder
- Mobile Phone Accessroies: Mobile Phone Bag Cases
- Quality: High Quality
- Material: TPU Silicone Leather
- Suitable Model 1: For Umidigi A5 Pro Case
- Suitable Model 2: For Umidigi A5 Pro Cover
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Призначення | Для телефону |
| Стан | Новий |
| Модель телефону | Umidigi A5 Pro |
| Виробник | UMIDIGI |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 165 мм |
| Глибина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴








