Мережевий фільтр-подовжувач REAL-EL RS-6 Extra призначений для під'єднання до електричної мережі електроприладів і забезпечення їх захисту від високовольтних імпульсів напруги та постійної фільтрації високочастотних перешкод.
- Загальний двополюсний вимикач із вбудованим запобіжником і світловою індикацією
- Індивідуальні вимикачі для кожної розетки
- 6 розеток із заземленням і захисними шторками
- Відновлюваний запобіжник не вимагає заміни
- Кабель із чистої міді без використання сплавів
Номінальна напруга, В ~230
Робоча частота, Гц 50
Сумар. потужність під'єднання. навантаження, Вт 2300
Максимальний струм навантаження, А 10
Максим. поглинальна енергія імпульс. перешкоди, Дж 350
Тип вхідної вилки 1 × CEE 7/7
Тип вихідних розеток 6 × CEE 7/3
Загальний вимикач розеток двополюсний
Довжина кабелю, м 1,8
Матеріал корпусу ABS пластик
Розміри, мм 330 × 40 × 70
Колір чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 780 р. |
| Вхідна вилка | CEE 7/7 |
| Вихідні розетки | 6 × CEE 7/3 |
| Гарантія | 1 |
| Довжина кабелю, м | 5 |
| Додатково | Температура навколишнього середовища від +10 до +70 °З Вологість повітря не більше 65 % |
| Індивідуальні вимикачі розеток | Є |
| Матеріал корпусу | вогнестійкий ABS-пластик |
| Номінальна напруга, В | 220 |
| Загальний вимикач розеток | Є, двополюсний |
| Розмір | 330 × 40 × 70 мм |
| Розмір упаковки | 390 х 110 х 65 мм |
| Стан | уцінка |
| Тип харчування | ~220/50 В/Гц |
| Упаковка | картонна коробка |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴




