Мультимедійна портативна акустична система REAL-EL X-720
має сучасний дизайн із яскравою RGB-підсвіткою і якісним
звучанням. Широкий функціонал "памбокса" дає змогу прослуховувати музику
під'єднуючи мобільний пристрій, ПК, TV, ноутбуки тощо, як через
виведення AUX, так і через Bluetooth. USB і Micro SD card роз'єми дають
можливість прослуховувати аудіофайли з flash носіїв. X-720 чудовий
супутник для відпочинку на природі, літій-іонний акумулятор на 2600 mAh
забезпечить вас музикою на вельми тривалий час.
Особливості
- FM-радіо
- Бездротове передавання сигналу через Bluetooth
- Програвач аудіофайлів USB flash, Micro SD card
- AUX-приєднання для використання з ПК, ТВ та іншими джерелами звуку
- Потужне та якісне звучання
- Збільшений час роботи
- RGB підсвітка
Технічні характеристики
Вихідна потужність (RMS), Вт
15
Частотний діапазон, Гц
90 – 20 000
Розміри динаміків, мм
Ø 35 + 100
Напруга живлення
літій-іонний акумулятор 2600 mAh, DC 5V 1A
Матеріал корпусу
ABS пластик
Тип
портативна акустика
Технологія зв'язку
USB / Micro SD card / Aux / Bluetooth
Підтримувані профілі Bluetooth
A2DP / AVCTP / AVDTP / AVRCP
Розміри, мм
315 x 138 x 146
Вага, г
1350
Колір чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1350 р. |
| Додатково | Підсвічування |
| Магнітне екранування | Є |
| Максимальна потужність (Вт) | 15 |
| Матеріал корпусу | Пластик-ABS |
| Напруга живлення | літій-іонний акумулятор: 2600 mAh, DC 5V 1A USB: DC 5 V |
| Носії музики | USB, microSD |
| Пульт ДУ | Немає |
| Радіоприймач | FM - 87.5 – 108 |
| Розмір | 315 x 138 x 146 мм |
| Розмір упаковки | 345 * 150 * 175 мм, 1630 р. |
| Розміри динаміків, мм | ВЧ: Ø35, НЧ: Ø 100 |
| Система | Портативна 2.0 |
| Тип харчування | USB: DC 5 V |
| Типи входів | Аналоговий jack 3.5 Bluetooth A2DP / AVCTP / AVDTP / AVRCP |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон, Гц | 90 – 22 000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴









