Може Чи акустика має чудовий звук, мати різнобарвну підсвітку, вбудований еквалайзер, можливість бездротового під'єднання до джерела звуку та водночас бути портативною? Може, якщо це портативна система SVEN PS-485!
Модель має всі переваги, до яких уже звикли покупці акустики SVEN: чудовий звук із глибоким басом завдяки фазоінвертаторам, під'єднання через Bluetooth до джерела звуку, вбудований FM-тюнер, слоти для USB flash і microSD card пам'яті, зручний LED-дисплей та еквалайзер. Різнобарвна підсвітка працює в декількох режимах — вибирайте той, який вам подобається.
До всього цього в SVEN PS-485 є гніздо для під'єднання мікрофона з функцією «ехо». Тобто тепер, вирушаючи на природу, ви не тільки можете взяти із собою улюблену музику, але й заспівати разом з друзями, як у справжньому караоке-клубі!
За своїх великих габаритів і футуристичного зовнішнього вигляду портативна акустика досить легка — лише 2,5 кг. У комплекті SVEN PS-485 має зручний ремінь для перенесення, тож взяти її із собою в похід або на прогулянку не становитиме проблем.
- Ефектна різнобарвна підсвітка
- Бездротове передавання сигналу через Bluetooth
- Мікрофонний вхід із функцією відлуння
- Відтворення музики з USB flash і microSD card пам'яті
- LED-дисплей
- Вбудований еквалайзер
- Вбудоване FM-радіо
- Можливість дротового під'єднання до джерела звуку
Вихідна потужність (RMS), Вт 28 (2 × 14)
Частотний діапазон, Гц 90 – 20 000
Діапазон частот тюнера, МГц 87.5 – 108
Розміри динаміків, мм Ø 100
Бездротове передавання сигналу через Bluetooth да
Відтворення музики з носіїв пам'яті USB, microSD
Джерело живлення літій-іонний aкумулятор: 2000 мA ·год
USB: DC 5 V
Підтримувані профілі Bluetooth HSP, HFP, A2DP, AVRCP
Радіус дії, м до 10
Матеріал корпусу ABS-пластик
Розміри виробу, мм 430 × 193 × 177
Вага, кг 2,5
Колір чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sven |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система | Портативна |
| Матеріал корпусу | Пластик-ABS |
| Колір | Чорний |
| Тип харчування | USB: DC 5 V |
| Напруга живлення | 5 Вольт USB Літій-іонний акумулятор 2000 мА |
| Розміри динаміків, мм | Ø 100 |
| Пульт ДУ | Немає |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розмір упаковки | 220 * 470 * 220 мм, 2970 р. |
| Розмір | 430 * 193 * 177 мм |
| Частотний діапазон, Гц | 90 – 22 000 |
| Магнітне екранування | Є |
| Типи входів | Аналоговий jack 3.5 Bluetooth v. 2.1 + EDR, HSP, HFP, A2DP, AVRCP |
| Максимальна потужність (Вт) | 28 |
| Вага | 2500 р. |
- Ціна: 2 899 ₴











