Акустична система 2.0 SVEN SPS-625 — це класика в сучасному виконанні. У цій моделі з'єдналися традиції та сучасні перевірені технології, оптимальний баланс внутрішнього вмісту, оформлення та розумної ціни.
SVEN SPS-625 — це насамперед якісний звук. Модель обладнана щілинним фазоінвертором, що забезпечує насиченість і глибину низьких частот. За яскравість, детальність і реалістичність звукопередавання високих частот відповідає шовковий твіттер. Доповнює картину дерев'яний корпус, без якого гарної акустики не обійтися.
На праву бічну панель акустичної системи винесені зручні, інтуїтивно зрозумілі органи керування — роздільне регулювання тембру та настроювання гучності. Регулятори працюють дуже плавно та дають змогу виробляти тонке настроювання акустики на свій смак. Також на бічній панелі розміщений роз'єм для під'єднання навушників.
Дизайн моделі віддає данину традиції — SVEN SPS-625 добре впишеться в інтер'єр квартири або офісу. Передня панель колонок оброблена глянцем з алюмінієвими вставками.
- Шовкові купольні ВЧ-динаміки
- Панель керування на бічній стінці активної колонки
- Роз'єм для під'єднання навушників
- Плавне керування тембром
- Щілинний фазоінвертор забезпечує насичені низькі частоти
Частотний діапазон, Гц 40 – 22 000
Діаметр ВЧ-динаміків, мм Ø 25
Діаметр НЧ-динаміків, мм Ø 100
Напруга живлення ~220 В, 50 Гц
Матеріал корпусу дерево (MDF)
Розміри виробу, мм 150 × 263 × 172
Вага, кг 5,05
Колір чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sven |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5,05 кг. |
| Вихідна потужність | 2 * 20 Вт |
| Магнітне екранування | Є |
| Максимальна потужність (Вт) | 40 |
| Матеріал корпусу | Дерево, МДФ |
| Напруга живлення | 220 Вольт |
| Пульт ДУ | Немає |
| Радіоприймач | Немає |
| Розмір | 150 × 263 × 172 мм |
| Розмір упаковки | 385 * 220 *300 мм., 5250 р. |
| Розміри динаміків, мм | ВЧ - Ø 25, НЧ - Ø 100 |
| Система | Колонки 2.0 |
| Тип харчування | ~230/50 В/Гц |
| Типи входів | Аналоговий RCA |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон, Гц | 40 – 22 000 |
- Ціна: 1 859 ₴








