У компанії SVEN чудові новини — на ринок вийшла модель портативної акустичної системи з Bluetooth, FM-радіо та зручною ручкою для перенесення — PS-420. Голосиста акустика від SVEN — чудове рішення для шанувальників веселих пікніків на природі.
Модель видає по-справжньому гучний і насичений звук. Портативна акустика PS-420 буде впевнено солювати на галасливій багатолюдній вечірці в лісі. Динаміки PS-420 видають аж 12 Вт — чималий показник у категорії портативних моделей.
На бічних панелях цієї акустичної системи розташовані пасивні випромінювачі, що відповідають за дивовижний бас. Їм до снаги будь-які музичні жанри. Завдяки ємному акумулятору музика гратиме довго — вам не доведеться думати про підзаряджання батареї в розпал веселощів.
Портативна акустична система SVEN PS-420 має найширшим діапазоном можливостей. Вона може відтворювати музику з карт пам'яті microSD і USB Flash, підтримує дротове з'єднання з джерелом звуку, а ще може під'єднуватися через Bluetooth до смартфонів і планшетам і програвати плейлист із мобільних пристроїв. Крім того, у неї є FM-радіо. Нудно точно не буде!
На передній панелі розміщений інформативний дисплей, що показує режими роботи пристроїв.
Корпус PS-420 має покриття Soft Touch. Ця модель не тільки зручна — вона ще й дуже приємна на дотик.
- Глибокий бас завдяки пасивним випромінювачам
- Бездротове передавання сигналу через Bluetooth
- Покриття корпусу Soft-touch
- Відтворення музики з USB flash і microSD card пам'яті
- LED-дисплей
- Вбудоване FM-радіо
- Можливість дротового під'єднання до джерела звуку
Частотний діапазон, Гц 100 – 20 000
Діапазон частот тюнера, МГц 87.5 – 108
Розміри динаміків, мм Ø 75
Бездротове передавання сигналу через Bluetooth да
Відтворення музики з носіїв пам'яті USB, microSD
Джерело живлення літій-іонний aкумулятор: 1800 мA ·год
USB: DC 5 V
Підтримувані профілі Bluetooth HSP, HFP, A2DP, AVRCP
Радіус дії, м до 10
Матеріал корпусу ABS-пластик
Розміри виробу, мм 320 × 156 × 120
Вага, г 1000
Колір чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sven |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1000 р. |
| Магнітне екранування | Є |
| Максимальна потужність (Вт) | 12 |
| Матеріал корпусу | Пластик-ABS |
| Напруга живлення | 5 Вольт USB Літій-іонний акумулятор 2200 мА |
| Пульт ДУ | Немає |
| Розмір | 320 * 156 * 120 мм |
| Розмір упаковки | 150 * 350 * 170 мм, 1300 р. |
| Розміри динаміків, мм | Ø 75 |
| Система | Портативна |
| Тип харчування | USB/DC 5V |
| Типи входів | Аналоговий jack 3.5 Bluetooth v. 2.1 + EDR |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | чорний |
| Частотний діапазон, Гц | 100 – 20 000 |
- Ціна: 1 569 ₴







