Настінний стабілізатор напруги мережі REAL-EL WM-10/130-320V призначено для забезпечення якісним і стабільним електроживленням різних споживачів в умовах великих за значенням та тривалістю відхилень напруги електричної мережі від номінальної, захисту пристроїв-споживачів від перевантаження та дії високочастотних перешкод.
- Підвищена точність стабілізації вихідної напруги
- Широкий діапазон вхідної напруги 130-320 В
- Мікропроцесорне управління
- Цифровий індикатор вхідної і вихідної напруги на передній панелі
- Додаткова розетка на корпусі
- Захист пристроїв-споживачів від зміни вхідної напруги і дії високочастотних перешкод
- Функція «Пауза» для затримки вмикання стабілізатора після подачі електроживлення
- Режим примусової вентиляції
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Real-el |
| Користувацькi характеристики | |
| Входная вилка | клеми |
| Входное напряжение, В | ~130 – 320 |
| Выходные розетки | клеми + 1 × СЕЕ7/4 (на 16 А) |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Выходное напряжение, В | ~220 ± 8 % |
| Ток срабатывания защиты, А | 50 |
| Максимальная нагрузка | 10000 Вт |
| Мощность полная | 13000 ВА |
| Предохранитель | 50 А |
| Время переключения, мсек | ≤ 10 |
| Индикаторы | цифрова |
| Защита | автоматичний вимикач від КЗ і перевантаження |
| Колір | чорний |
| Додатково | Робочий діапазон температур, °C від 0 до +40 Відносна вологість, % до 70 (без конденсації) |
| Розміри упаковки | 470 * 350 * 200мм., 20,7 кг |
| Розміри | 320 × 425 × 160 мм |
| Вага | 19,8 кг. |
| Матеріал корпусу | метал + пластик |
| Стан | новий |
| Гарантія (місяців) | 24 |
Информация для заказа
- Цена: 10 498,95 ₴



