
Маршрутизатор Netis NC65 AC1200, 3xGE LAN, 1xGE WAN, MESH
1 209 ₴
- Готово до відправки
- Код: ERNC65
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
Роутер netis NC65 підтримує TR-069, сучасний протокол IPv6, Easy Mesh безшовні мережі та IPTV. У пристрої реалізована функція онлайн оновлення прошивки для підтримки актуальної версії вбудованого програмного забезпечення пристрою. Цей роутер підходить для тарифів інтернет-провайдера понад 100 Мбіт/с.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netis |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Тип антени | Зовнішня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Flash пам'ять | 8 МБ |
| QoS | WMM/Контроль пропускної здатності |
| RAM пам'ять | 128 МB |
| Інтерфейс | 3x LAN порти 10/100/1000Mbps Auto MDI/MDIX RJ45/1 x 10/100/1000M Auto MDI/MDIX RJ45 WAN |
| Вхідний інтерфейс ( WAN ) | PPPoE/Static IP/PPTP/L2TP/Dual Access/WISP/DHCP |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 10BASE-T/IEEE 802.3u 100BASE-TX/IEEE 802.3u 1000Base-TX |
| Габарити | 188x228x134 |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Діапазон у частотних межах | 5150-5350 МГц/5650-5725 МГц/2400-2483.5 МГц |
| Додатково | Блок живлення |
| Допустима вологість при експлуатації | 10–90 % |
| Допустима вологість при зберіганні | 5–90 % |
| Захист інформації | фільтрація MAC-адрес/фільтрація за IP адресам/фільтрація за доменним ім'ям |
| Індикатори | Wi-Fi/PWR/Internet/LAN1 ~ LAN3/WAN/WPS |
| Комплектація | Коротка інструкція/маршрутизатор/кабель Ethernet/Блок живлення |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 шт |
| Максимальна швидкість з'єднання | 867 |
| Операційна система | Windows/Mac OS/Linux/Android/iOS |
| Особливості | Підтримка технології Beamforming/Статична маршрутизація/MU-MIMO/Кнопка WPS/IPv6/Управління доступом/WOL/DDNS/L2TP/PPTP/Mesh Technology/Оновлення вбудованого ПЗ/Резервне копіювання та відновлення/Віддалений менеджмент |
| Процесор | Realtek RTL8197FH-VG5 |
| Підтримка транспортних протоколів | uPnP |
| Підтримувані протоколи | L2TP/PPTP/IPsec |
| Сертифікація | CE/FCC |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | a/b/g/n/ac |
| Стандарти | IEEE 802.11b/IEEE 802.11a/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n/IEEE 802.11ac |
| Температура експлуатації | 0...+40 °C |
| Температура зберігання | -40…+70 °C |
| Тип | маршрутизатор |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Функції безпеки | WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA/WPA2/Видимість SSID |
| Функції брандмауера | DMZ-зона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 209 ₴





