
Б/В Док-станція (порт-реплікатор) для ноутбука Dell Dock WD19S (210-AZBX), 130 Вт, чорна Б/В
8 249 ₴
- Готово до відправки
Увага Товар Бувший у Використанні!
Док-станції Dell Commercial Dock забезпечують найкращу сумісність з усіма комерційними ноутбуками Dell. Накопичувач WD19S також сумісний з ноутбуками інших виробників, таких як HP і Lenovo, які підтримують галузеві стандарти для док-станцій USB-C.
Заряджайте свій день:
Dell ExpressCharge дає змогу заряджати до 80% ноутбука за одну годину, що робить її найефективнішим способом керування робочим днем.
Заряджайтеся енергією під час роботи:
Встигайте більше та швидше завдяки функції Dell ExpressCharge Boost, яка забезпечує заряджання ноутбука до 35% всього за 20 хвилин.
Неперевершене заряджання:
Збільште потужність і заряджайтеся ще швидше за допомогою док-станції, яка забезпечує до 90 Вт потужності за допомогою адаптера живлення потужністю 130 Вт.
Ідеальні можливості підключення:
Завдяки роз'єму USB-C стало простіше, ніж будь-коли, передавати живлення, дані, аудіо та відео по одному зручному кабелю, незалежно від того, яку систему ви використовуєте.
Миттєва передача інформації:
Завдяки швидкості передачі даних до 10 Гбіт/с ви можете залишатися продуктивними, підключивши всі свої пристрої.
Dell WD19S - відмінна док-станція для Вашого ноутбука.
• 2x DisplayPort
• 1x HDMI
• 1x USB-C
• 3x USB-A 3.1 Gen 1
• 2x USB-C 3.1 Gen 2
• Ethernet
Варіанти підключення
Порти та слоти:
1. USB-C 3.1 Gen 2
2. USB-A 3.1 Gen 1 з PowerShare
3. DisplayPort 1.4 (x2)
4. HDMI 2.0b
5. Багатофункціональний DisplayPort USB-C
6. Подвійний USB-A 3.1 Gen 1
7. Гігабітний Ethernet RJ45
8. Вхід живлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Колір | Чорний |
| Живлення | USB |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| У коробці, шт. | 1 |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантія, міс. | 1 |
| Інтерфейс підключення | • 2x DisplayPort• 1x HDMI• 1x USB-C• 3x USB-A 3.1 Gen 1• 2x USB-C 3.1 Gen 2• Ethernet |
| Комплектація | док-станція, блок живлення |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розмір | 225 х 90 х 30 мм. (основний блок) |
| Розмір упаковки | 300 х 300 х 60 мм |
| Тип харчування | 230 В |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 8 249 ₴








