
Джерело безперебійного живлення 2E 2E-SD10000 SD10000, 10kVA/10kW, LCD, USB, Terminal in&out
75 940 ₴
- Немає в наявності
- Код: ER2E-SD10000
Принцип роботи полягає в тому, що вхідна змінна напруга перетворюється випрямлячем у постійну, а потім інвертором – назад у змінну. Навіть за наявності великих відхилень вхідної напруги ДБЖ 2Е продовжує живити під’єднані пристрої чистою синусоїдальною стабілізованою напругою. Відсутність переключення між режимами (від мережі до батареї) дає змогу мінімізувати ризик пошкодження «чутливого» обладнання. Зокрема такі ДБЖ використовують для безперебійного забезпечення електроенергією медичного устаткування, для дата-центрів та підприємств із безперервним циклом виробництва. Діапазон вхідної напруги становить: 110 ~ 176 VAC (лінійне зниження характеристик між 50 % та 100 % навантаження); 176 ~ 288 VAC (без погіршення характеристик). Вхід: однофазний тридротовий (1Φ + N + PE). Вихід: однофазний тридротовий (1Φ + N + PE), до того ж передбачено можливість налаштування напруги 208/220/230/240 В.
Робочий частотний діапазон моделі 2E SD10000 в межах 40 ~ 70 Гц (автоматичне визначення). ДБЖ оснащено шістнадцятьма акумуляторами (12 Bт/9 А·год), що відновлюють заряд до 90 % лише за 9 годин! Зарядний струм (макс.) становить 1 А. Крім того, передбачено розніми RS-232, USB та опціональний SNMP-адаптер. На передній панелі вбудовано багатофункціональний LCD-дисплей, на якому відображається стан роботи пристрою, зокрема коди помилок.
За ваги 62 кг пристрій має розмір 191 × 495 × 711 мм. Тип встановлення: TOWER. Рівень шуму – 58 дБ. Виріб має ступінь захисту IP20, а також захист від короткого замикання, перевантаження, перегріву, повного розрядження акумулятора та можливість перевірки вентилятора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлено батарей | 16 |
| THDi | ≤ 5% |
| Tемпература експлуатації | 0-40°C |
| Інтерфейс | USB/RS-232/опціональний SNMP-адаптер |
| Вага | 62 |
| Вид | ДБЖ серверів і мережевого обладнання |
| Вихід | Однофазний трипровідний (1Φ + N + PE) |
| Вхід | Однофазний трипровідний (1Φ + N + PE) |
| Вхідна частота, Гц | 40-70 |
| Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Вихідна напруга | 220 В/230 В/240 В/208 В |
| Відносна вологість | 0-95% (без конденсації) |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Гарантія на акумулятор | 1 |
| Дисплей | 1 |
| Додатково | мікропроцесорний контроль/ECO режим |
| Діапазон вхідної напруги | 110-176 В/176-288 В |
| Ефективна вихідна потужність | 10000 |
| Захист | захист від короткого замикання/захист від перевантажень/захист від перенапруги/захист від розрядки/перезарядки/IP 20 |
| КНС | ≤ 1%/≤ 4% |
| Макс. вихідна потужність | 10000 |
| Максимальний ККД | ≥ 95%/≥ 94%/≥ 98% |
| Максимальний струм | 1 A |
| Перевантаження | 105% - 110% for 10 min/110% - 125% for 1 min/> 126% - 150% for 30 s |
| Підключення зовнішнього акумулятора | 1 |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 711 x 191 х 495 |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | Terminal block |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | онлайн с подвійним перетворенням |
| Типовий час перезарядки (до 90%) | 9 рік |
| Рівень шуму | 58 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 75 940 ₴




