Не підключайте до ДБЖ обладнання, не пов’язане з комп’ютером та комп’ютерним забезпеченням, як-от медичне обладнання, обладнання життєзабезпечення, мікрохвильові печі та пилососи. Вхідний запобіжник/автоматичний вимикач забезпечує захист від нестабільного вхідного струму.
ДБЖ 2E-ED1500 лінійно-інтерактивного типу потужністю 1 500 ВА/900 Вт. Вхід: 162-295 VAC. Вихід: 220/230/240 В ±10 %. Частота становить 50/60 Гц ± 1% (автоматичне визначення). Автоматичний тест при ввімкненні. Автоматична стабілізація напруги AVR. Наявні три розетки Schuko з батарейним живленням.
Функції «холодний старт» та «рестарт», захист від короткого замикання, перенавантаження та сплесків. Заряджання АКБ у вимкненому стані. Інтелектуальне керування акумулятором: температурна компенсація акумулятора для продовження терміну служби акумулятора; триступенева зарядка для скорочення часу заряджання.
Дві вбудовані батареї по 12 В/8 А·год. Розмір (ш × г × в): 140 × 345 × 170 мм. Вага: 10,1 кг. Рівень шуму: 45 дБ (1 м).
Цей ДБЖ призначений для використання винятково в приміщеннях, у закритому, контрольованому середовищі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлено батарей | 2 |
| Tемпература експлуатації | 0-40°C |
| Вага | 10.1 |
| Вид | ДБЖ комп'ютерні та побутові |
| Вхідна напруга | 162-295 В |
| Вхідна частота, Гц | 50-60 |
| Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Вихідна напруга | 220 В/230 В/240 В |
| Відносна вологість | 20 - 90% |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Гарантія на акумулятор | 1 |
| Додатково | функція "рестарт"/автоматична стабілізація напруги AVR/функція "холодний старт" |
| Ефективна вихідна потужність | 900 |
| Макс. вихідна потужність | 1500 |
| Розеток з резервом | 3 |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 170x140x345 |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | SCHUKO |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Рівень шуму | 45 |
| Холодний старт | 1 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 5 232 ₴






