
Холодильник ARDESTO DFM-90X міні, 85x47.2х45, 93л, А+, ST, сріблястий
6 489 ₴
- Готово до відправки
- Код: ERDFM-90X
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Продумана конструкція
Є відділення для овочів/фруктів, три основні полиці, три бокові полиці для різних баночок та напоїв, а також лоток для яєць.
Нічого зайвого
Модель DFM-90X має загальний об’єм 93 літри.
Компактні розміри
Висота холодильника – усього 85 см, а вага складає 21.7 кг, тому Ardesto DFM-90X ідеально впишеться у невеликому приміщенні, наприклад у номері готелю, кафе або літній кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cтрум | 0.5 A |
| Вага | 21.7 |
| Висота | 85 |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 85 x 47.2 x 45 |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Глибина | 45 |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 |
| Додатково | LED-освітлення/Холодоагент R600a |
| Загальний об'єм | 93 |
| Клімат клас | ST/T/N |
| Кількість дверей | 1 двері |
| Кількість камер | 1 шт. |
| Кількість полиць в холодильній камері | 3/1 |
| Кількість полиць на дверцях | 3 |
| Навішування дверей | 1 |
| Напруга | 220-240 В |
| Піноутворювач | циклопентан |
| Система розморожування | статика |
| Споживання електроенергії | 109 |
| Температура камери охолодження | 0°C - +10°C |
| Тип | холодильник із морозильником |
| Тип ручок | Вбудовані |
| Керування | Механічне |
| Рівень шуму | 42 |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 47.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 489 ₴









