Настінний похилий кронштейн Simpler 28EN. Що потрібно знати, щоб правильно підібрати кронштейн до телевізора? Діагональ екрану, вага телевізора та стандарт кріплення VESA - відстань між кріпильними отворами на задній панелі телевізора. Всю цю інформацію ви легко знайдете в характеристиках вашого телевізора, на упаковці або в інструкції. Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 19-43 дюйма і вагою до 25 кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 75х75 мм до 200×200 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | з нахилом |
| Гарантія (місяців) | 120 |
| Комплектація | кронштейн в зборі/інструкція/гарантійний лист/дюбель 10*50 (4шт)/шуруп м6*60 (4шт)/шайба М8 (4 шт)/гвинт М4*12 (4 шт)/гвинт М6*16 (4 шт)/гвинт М8*16 (4 шт)/шайба М4 збільшена (4 шт.) |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Максимальна відстань від стіни | 61 |
| Максимальна діагональ | 43 " |
| Максимальне навантаження | 20 |
| Мінімальна діагональ | 22 " |
| Призначення | кріплення телевізорів |
| Регулювання | нахил |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм/100x100 мм/100x200 мм/200x100 мм/200x200 мм |
| Тип | настінне кріплення |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 719 ₴









