
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXLA2-NG Arctic Inverter NG 25м2 інвертор 9000BTU 2.7кВт A++/A+++ -25°С Wi-Fi R32 білий
32 889 ₴
- Немає в наявності
- Код: ERCH-S09FTXLA2-NG
- Технологія «I-Action» – плавна та стабільна робота компресора на наднизьких частотах (1Гц);
- Вищий клас енергоефективності. Енергозберігаюча комплектація за типом А+++ Class Energy Efficiency – GENERATON VI;
- "CH 7-SKY Technology" – комплексна система фільтрації на основі семи фільтрів широкого спектру дії;
- Інноваційна технологія «DOUBLE SELF-CLEAN» дозволяє кондиціонеру робити самоочищення від пилу, грибків, вірусів та бактерій, методом миттєвої заморозки, та наступним нагрівом пластин теплообмінника до + 57-58°C. Кондиціонер повністю очищується за 30 хвилин. Це економить час та гроші на сервісному обслуговуванні, та дозволяє отримати здорове повітря;
- Wi-Fi модуль, для можливості керування кондиціонером через Смартфон / Планшет (ОС: Android, iOS);
- Захист вашого будинку від замерзання: функція «+ 8°С». Кондиціонер буде підтримувати температуру + 8°С, що не дозволяє заморозити приміщення та споживає мінімум електроенергії;
- Можливість підключення дротового пульта зі здатністю двотижневого програмування та приєднання до системи розумного дому BMS (ОПЦІЯ).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | Китай |
| Тип компресора | Інверторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (нетто/брутто) зовнішнього блоку | 23.5 |
| Вага (нетто/брутто) внутрішнього блоку | 11 |
| Висота | 291 |
| Витрата повітря | 610 |
| Внутрішній блок | 38 |
| Габарити зовн. блоку | 732×555×330 мм |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Глибина | 211 |
| Дистанційне керування | 1 |
| Діаметр труб холодагента (газові) | 3/8 |
| Діаметр труб холодагента (рідинні) | 1/4 |
| Діап. робочих температур | -15°С - +50°С/-25°C - +30°C |
| Зовнішній блок | 50 |
| Клас енергоефективності (SCOP) | А+++ |
| Клас енергоефективності (SEER) | A++ |
| Колір внутр. блоку | білий |
| Колір зовн. блоку | білий |
| Макс. довжина труб | 15 м |
| Макс. перепад висот між блоками | 10 м |
| Мін. рівень шум | 25 дБ |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Нічний режим | 1 |
| Обігрів | 1 |
| Особливості | Wi-Fi-модуль |
| Осушення повітря | 1 |
| Охолодження | 1 |
| Потужність при обігріві | 0.7 |
| Потужність при охолодженні | 0.695 |
| Продуктивність (обігрів) | 3 |
| Продуктивність охолодження | 2.7 |
| Розмір приміщення | 25 |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності системи SEER/SCOP | 7.5/5.3 |
| Тип блока | Настінний |
| Тип пристрою | Теплові насоси класу повітря/повітря |
| Тип холодоагенту | R32 |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Ширина | 894 |
- Ціна: 32 889 ₴






