
Метеостанція Sencor SWS25WS, внутр/зовн вимірювання, AAAx2+АААх2, темп-ра, вологість, час, білий
659 ₴
- Немає в наявності
- Код: ERSWS25WS
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ел. погодна станція SWS 25 WS. Відображення часу. Можливість вибору 12- або 24-годинного формату. Температура в приміщенні, температура на вулиці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 81 |
| Висота | 106 |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Глибина | 28 |
| Додатково | частота |
| Макс. яка вимірюється температура | +50 °C/+55 °C |
| Мін. яка вимірюється температура | -30 °C/-9 °C |
| Особливості | тенденція температури зовнішнього повітря/один датчик/відстань на відкритій місцевості |
| Живлення | батарейка |
| Тип прибора | метеостанція |
| Точність | +1.5°C |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Функції | температура зовнішня/температура внутрішня/можливість вибору 12- чи 24-часового формату/відображення часу/запис мін./макс. температури |
| Ширина | 76 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 659 ₴


