
Метеостанція Sencor SWS51W, внутр/зовн вимірювання, AAx3+AAAx2, темп-ра, вологість, час, прогноз погоди, білий
1 099 ₴
- Немає в наявності
- Код: ERSWS51W
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Метеостанція з бездротовим термометром і гігрометром SWS 51. Великий дисплей з підсвічуванням. Радіокерований годинник. Можливість вибору 12- або 24-годинний формат, будильник, відбій будильника. Діапазон відображення температури в приміщенні: 0 - + 50 ° C. Кількість блоків, що виносяться: до 3 блоків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 302 |
| Висота | 135 |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Глибина | 35 |
| Додатки | кімнатний |
| Комплектація | термометр / гігрометр/інструкція з експлуатації/передавач |
| Макс. яка вимірюється температура | +60 °C |
| Механізм | електронний |
| Мін. яка вимірюється температура | -20 °C |
| Живлення | батарейка |
| Підсвітка | 1 |
| Тип прибора | метеостанція |
| Точність | 0.8 °C |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Встановлення | настільний |
| Функції | годинник/будильник/температура зовнішня/температура внутрішня/вологість внутрішня/вологість зовнішня/прогноз погоди/календар/фази місяця/рівень комфорту в приміщенні/можливість вибору 12- чи 24-часового формату |
| Колір | Білий |
| Ширина | 185 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴



