
Варочная поверхность Hansa BHCI96306 электрическая, 60см, черный
9 734 ₴
- Готово к отправке
- Код: ERBHCI96306
ChildLock
It’s easy to accidentally turn the hob on or off when you’re occupied with various activities in the kitchen. Especially if there are children in your home. To limit this risk, Hansa hobs are equipped with a special lock. Turn the lock, and you have full control. Safety for all household members!
HeatControl
The function informs you whether the zone is hot after taking the pot off the hob. For temperatures above 60°C, the letter 'H' appears on the display panel. Between 45°C and 60°C, the letter 'h' appears. Make your kitchen work more safe!
Rapid preheating
You often need to heat up a pan or a pot before cooking. Hansa hobs now feature a rapid preheating function, which will quickly and automatically warm up the dish and adjust the power to the heating level of your choice. Enjoy your new-found comfort!
Timer
Specify how long the hob should run. When the time is up, the hob automatically turns off the heating zone, and beeps. Now you can use the Timer as an egg timer. With the Hansa hobs, a soft-boiled egg won’t ever turn out to be hard-boiled. Have full control over time!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hansa |
| Цвет | Черный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасность | Защита от детей |
| Габарити | 5 x 57,5 x 50,5 |
| Гарантия (месяцев) | 12 |
| Задня ліва | ⌀14.5 см, 1.2 кВт |
| Задня права | ⌀18 см, 1.8 кВт |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Напряжение | 230В / 400В |
| Особенности | Індикатор залишкового тепла/9 рівнів потужності/обмежувач температури/Автоматичне закипання |
| Передня ліва | ⌀21 см, 2.3 кВт |
| Передня права | ⌀14.5 см, 1.2 кВт |
| Мощность подключения | 6.5кВт |
| Пристрій | варочная поверхность |
| Рабочая поверхность | Стекло |
| Тип поверхности | склокерамічна |
| Управление | поворотні перемикачі |
| Условия доставки и оплаты | Внимание этот товар отправляется только по частичной или полной предоплате |
- Цена: 9 734 ₴




