Auto ignition in the knob
No more fingers burnt from trying to light the burner with matches or those ever faulty spark lighters. Thanks to the Auto ignition in the knob lighting the burner becomes extremely easy and convenient. You can do everything with one hand. Press and turn the knob to light the burner. Take the heat off yourself, and make kitchen work convenient.
Flame safety valve
It might get dangerous if the burner accidentally goes out. However, not in Hansa gas hobs which are equipped with a special valve that cuts off the gas supply. Safety above all else!
Stable cast iron pan supports
Pan supports which are unstable and difficult to clean are no longer a problem. Hansa gas hobs are fitted with new, strong, and stable cast iron pan supports which can be washed in the dishwasher for your convenience. You can slide the pans, while the supports remain in position. Perfect design for kitchen convenience.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hansa |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити | 10,17 x 59 x 52 |
| Гарантия (месяцев) | 12 |
| Грати конфорок | чугунные |
| Задня ліва | ø7.3 см, 1.8 кВт |
| Задня права | ø7.3 см, 1.8 кВт |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Напряжение | 230 В |
| Передня ліва | ø9.8 см, 2.8 кВт |
| Передня права | ø5.3 см, 1 кВт |
| Пристрій | варочная поверхность |
| Розміри для вбудовування | 560 x 490 x 50,9 |
| Тип поверхности | газовая |
| Управление | поворотні перемикачі |
| Условия доставки и оплаты | Внимание этот товар отправляется только по частичной или полной предоплате |
| Функции | газ-контроль/електрозапалювання |
- Цена: 10 999 ₴





