
Варочная поверхность Hansa BHCI66306 стеклокерамическая, 57,5см, черный
9 734 ₴
- Готово к отправке
- Код: ERBHCI66306
ChildLock
It’s easy to accidentally turn the hob on or off when you’re occupied with various activities in the kitchen. Especially if there are children in your home. To limit this risk, Hansa hobs are equipped with a special lock. Turn the lock, and you have full control. Safety for all household members!
HeatControl
The function informs you whether the zone is hot after taking the pot off the hob. For temperatures above 60°C, the letter 'H' appears on the display panel. Between 45°C and 60°C, the letter 'h' appears. Make your kitchen work more safe!
Rapid preheating
You often need to heat up a pan or a pot before cooking. Hansa hobs now feature a rapid preheating function, which will quickly and automatically warm up the dish and adjust the power to the heating level of your choice. Enjoy your new-found comfort!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hansa |
| Цвет | Черный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасность | вимкнення зон нагрівання |
| Вес | 7.65 |
| Габарити | 5 x 57,5 x 50,5 |
| Задня ліва | 145 мм/1.2 кВт |
| Задня права | 180 мм/1.8 кВт |
| Кількість Hi-Light конфорок | 4 шт |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Напряжение | 230В / 400В |
| Особенности | 9 рівнів потужності |
| Передня ліва | 210 мм/2.3 кВт |
| Передня права | 145 мм/1.2 кВт |
| Мощность подключения | 6.5кВт |
| Пристрій | варочная поверхность |
| Рабочая поверхность | склокерамічна |
| Розміри для вбудовування | 42 x 560 x 490 |
| Тип поверхности | електрична/склокерамічна |
| Управление | Сенсорное |
| Функции | індикатор залишкового тепла/блокування управління/автоматичне закипання |
| Частота тока | 50 Гц |
- Цена: 9 734 ₴






