Функція додаткової потужності. Швидке кип’ятіння води. Швидке нагрівання сковорідки.
Функція додаткової потужності забезпечує швидке кип’ятіння води й нагрівання сковороди. Витрачайте менше часу на приготування, натомість насолоджуйтеся смачними стравами.
Блокування налаштувань готування
Функція блокування нашої варильної панелі означає, що ваші налаштування готування залишаться без змін, навіть при випадковому торканні варильної панелі будь-ким — навіть дітьми. Вона також дозволяє прибрати воду, що википіла чи інші забруднення, не впливаючи на процес готування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | захист від дітей/індикатор залишкового тепла/функція блокування клавіш |
| Габарити | 59х52 |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Довжина межевого дроту | 1.5 |
| Задня ліва | 145 мм |
| Задня права | 180 мм |
| Кількість конфорок | 4 шт. |
| Кількість індукційних конфорок | 4 шт |
| Напруга | 220-240 В |
| Особливості | положення панелі управління: спереду праворуч/підсвічені елементи керування/легка установка завдяки системі фіксаторів/індукційні конфорки з функцією швидкого нагрівання/виявлення каструль |
| Передня ліва | 210 мм |
| Передня права | 145 мм |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Розміри для вбудовування | 560х490 |
| Тип поверхні | індукційна |
| Керування | Сенсорне |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 879 ₴












