
Маршрутизатор D-Link G403C N300, 4G/LTE, 3xFE LAN, 1xFE LAN/WAN
3 739 ₴
- Готово к отправке
- Код: ERG403C
Uninterrupted 4G Internet
The G403C is an ideal solution for areas with or without wired Internet, including homes, businesses, events, cottages, and RVs. It offers reliable 4G LTE/3G connectivity with speeds up to 150 Mbps downlink and 50 Mbps uplink.
32-Device Connectivity
Connect and enjoy seamless 4G LTE/3G. Internet on 32 devices simultaneously, perfect for work, entertainment, and more.
Easy setup, Cable-free
Insert the SIM card for immediate Internet access with an easy setup.
WAN Failover
Instantly switches between your 4G LTE and broadband connections to ensure uninterrupted Internet access. If the primary connection fails, the backup kicks in automatically, keeping your Internet connection reliable and hassle-free.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | D-link |
| Количество антенн | 4 шт |
| Тип антенны | Внешняя |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | 1 x слот для SIM-картки (Nano SIM: 4FF)/1 x WAN/LAN (Fast Ethernet)/3 x LAN (Fast Ethernet) |
| Вес | 240 |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3u/IEEE802.3ab |
| Габарити | 42 x 222 x 147 |
| Гарантия (месяцев) | 12 |
| Допустима вологість при експлуатації | 10–95% |
| Допустима вологість при зберіганні | 5~95% |
| Индикаторы | WPS/Wi-Fi/ LAN/POWER/WAN /Internet/сигнал LTE/3G |
| Максимальна швидкість з'єднання | 300 |
| Особенности | Stateful Packet Inspection (SPI)/VPN passthrough/Port Forwarding/Кнопка WPS/DMZ/Virtual Server/Power Button/Кнопка Reset |
| Питание | 12 В / 1 А |
| Сертификация | RoHS/CE/NCC/RCM |
| Стандарти | IEEE 802.11b/IEEE 802.11g/WiFi 4 (802.11n) |
| Температура експлуатації | -10 – 40 °C |
| Температура зберігання | -40…+70 °C |
| Тип | маршрутизатор/LTE роутер |
| Тип модему | внешний |
| Условия доставки и оплаты | Внимание этот товар отправляется только по частичной или полной предоплате |
| Функції безпеки | WPA2-PSK/WPA-PSK/WPA3-PSK |
| Функції брандмауера | проверка состояния пакетов/проверка защиты от спуфинга/фильтрация IP/MAC-адресов/переадресация портов/виртуальный сервер/VPN Pass-through/DMZ Pass-through |
- Цена: 3 739 ₴







